Avustralya Vize Ücreti - Eraytur
Avustralya Vizesi

Avustralya Vize Ücreti

Avustralya Vize Ücreti Avustralya dış temsilcilikleri adına tahsil edilen konsolosluk harçları ve vize başvuru merkezlerinde verilen standart ve ek hizmet bedellerinden oluşur.

Avustralya vize türlerine göre talep edilen konsolosluk harçları şu şekildedir:

 

  • Avustralya Turistik Vize 145 AUD
  • Avustralya Ticari Vize 145 AUD
  • Avustralya Geçici Çalışma Vizesi 285 AUD
  • Avustralya Geçici Oturum Vizesi 310 AUD
  • Avustralya Tıbbi Tedavi Vizesi 290 AUD
  • Avustralya Öğrenci Vizesi 575 AUD
  • Avustralya Aile Çocuk Vizesi 2665 AUD
  • Avustralya Geri Dönüş Vizesi 405 AUD
  • Avustralya Aile Sebebiyle Vatandaşlık 230 AUD

Konsolosluk harçları Avustralya Büyükelçiliği tarafından belirlenir ve vize başvuru merkezlerinde nakit olarak ödenmelidir.

Vize başvuru merkezi hizmetleri uzman danışmanlık gibi standart başvuru hizmetlerinden ve koordinasyon hizmetlerinden, bunun yanında vize formu doldurma, vize dilekçesi yazma, çıktı alma, fotoğraf çektirme gibi isteğe bağlı ek hizmetlerden oluşur. Başvuru merkezlerinde verilen hizmetler Türk lirası ile ödenebilir ve kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur.

Avustralya Vize Ücreti

Avustralya vize ücreti başvurulan vize türüne göre değişebilmektedir. Vize ücretleri Avustralya dış temsilcilikleri tarafından zaman içerisinde güncellenebilir, ödemeler Avustralya doları üzerinden yapılacağından güncel kurlara göre Türk lirası karşılığı değişebilmektedir. Vize ücretinin Türk lirası karşılığı hesaplanırken bu durum dikkate alınmalıdır.

 

Vize başvurularının olumsuz sonuçlanması durumunda Avustralya vize ücreti ve vize başvuru hizmet bedelleri geri ödenmez. Yeni bir vize başvurusunda tekrar ödeme yapılması gerekir. Vize ücreti başka bir kişiye devredilemez veya satılamaz.

Avustralya vize ücreti dekontu sadece Avustralya vizeleri için geçerlidir ve ödenen vize türü bedeli sadece başvurulan vize türü için kullanılır.

Avustralya Vize Ücreti Bedelleri

Avustralya vize ücreti bedelleri güncel değerleri zaman içerisinde güncellenmektedir. En sağlıklı bilgi için başvuru tarihinizden önce vize başvuru merkezlerimizle iletişime geçerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki ücretler sadece konsolosluk harçlarından oluşur. Bu bedellere vize başvuru merkezinde verilen koordinasyon hizmetleri ve talebe bağlı ek hizmet bedelleri eklenir. Konsolosluk harçları Avustralya doları olarak nakit bir şekilde ödenmelidir. Vize başvuru merkezi hizmetleri Türk lirası karşılığında ödenebilir.

Ücretler 1 Temmuz 2020 tarihinde güncellenmiştir, güncel bilgiler için lütfen başvuru merkezlerimizle iletişime geçiniz.

Avustralya vizesi ücretsiz gerekli tüm bilgilendirme için https://www.eraytur.com/iletisim/ bağlantısından bize ulaşabilirsiniz.

AVUSTURALYA VİZE ÜCRETİ S.S.S.

Avustralya vizesi kaç dolar?
AUD para birimi üzerinden tutara yer verilir ve 140 USD olacak şekilde ödeme hesaplamaları yapılır.
Avustralya vize ücreti ne kadar?
Avustralya vizesi almak isteyen kişiler, kısa süreli vize türleri için 141 AUD harç bedeli ödemekle yükümlüdürler.

Standart belgelerden ziyade vize ücreti olarak 141 AUD tutarının üzerinde durulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×