Avustralya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
Avustralya Vizesi

Avustralya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Avustralya VFS Global Gaziantep ofisi Gaziantep ilinde 1992 yılından bu yana kaliteli hizmet anlayışıyla vize başvuru sahiplerine hizmet etmektedir. Vize işlemleri konusunda uzman personeli ile VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi özellikle doğu illerinde vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere konforlu ve güvenli bir vize başvuru hizmeti sunar.

Sektöründe yüksek vize kabul oranıyla öncü bir rol oynayan Avustralya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi özellikle Schengen vize bölgesi ülkeleri ve Avustralya vizeleri konusunda uzmanlaşmıştır. Kısa süreli vizeler konusunda aracılık hizmeti sunan vize başvuru merkezi, uzun süreli vizelerde vize başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

Avustralya VFS Global Gaziantep Ofisi Hizmet Bölgesi

Avustralya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi Avustralya kısa süreli vizelerin tümünde Avustralya dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmetleri sağlar ve vize alımında etkin bir rol oynar. Uzun süreli Avustralya vizeleri hakkında da danışmanlık hizmetleri sunar. Gaziantep vize başvuru merkezi Gaziantep ilinde bulunan konsolosluklarla koordinasyon işlemlerini hızlıca yürütür ve vize alım sürecinin kısalmasında ve olumlu sonuçlanmasında vize başvuru sahiplerine yardımcı olur.

Avustralya VFS Global Gaziantep Ofisi’nden vize başvurusu yapabileceğiniz doğu illeri şunlardır:

 • Adıyaman, Adana, Elazığ, Mersin, Diyarbakır, Şanlıurfa
 • Siirt, Şırnak, Mardin, Muş, Kahramanmaraş, Malatya
 • Bitlis, Batman, Bingöl, Hatay, Hakkari, Gaziantep,Kilis
 • Osmaniye, Tunceli, Van

Bu illerde yaşayan vatandaşlarımı Gaziantep vize başvuru merkezinde işlemlerini Ankara ve İstanbul’a gitmeden gerçekleştirebilmektedir. VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezinden şu ülkelerin vize başvuruları yapılabilir:

 • Avustralya, Avusturya, Belçika, Çekya
 • Fransa, Hollanda, İsveç, İtalya
 • Slovenya, Polonya, Litvanya, Letonya, Estonya
 • Norveç, Malta, Yunanistan, Finlandiya, Lüksemburg

Avustralya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Avustralya VFS Global Gaziantep Ofisi Vize Başvuruları

Avustralya VFS Global Gaziantep Ofisi vize başvuruları için öncelikle vize başvuru merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sonraki adım seyahat amacına göre vize türünü belirlemek olacaktır. VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi randevu sistemi ile çalışmaktadır. Telefonla aldığınız randevu günlerinde vize türünüze göre istenen gerekli evrakları tamamlayarak vize başvuru merkezinde vize işlemlerini başlatabilirsiniz. Parmak izi işlemleri vize başvuru merkezinde yapılmaktadır.

Avustralya dış temsilcilikleriyle koordinasyon işlemleri ve uzman danışmanlık hizmetleri standart hizmetlerdir. Bunun yanında vize başvuru işlemlerini daha rahat yapabileceğiniz isteğe bağlı ek hizmetler bulunmaktadır.

Ek hizmetler şunlardır:

 • Avustralya vize başvuru formunun doldurulması- Avustralya vize başvuru formu uzman danışmanlar eşliğinde hatasız ve eksiksiz doldurulur.
 • Avustralya vize dilekçesi yazımı- Avustralya vize dilekçesi doğru bir şekilde yazılır.
 • Fotokopi ve çıktı hizmetleri- Tüm belgelerin fotokopi ve çıktı alımı sağlanır.
 • Biyometrik fotoğraf çekimi- Biyometrik fotoğraflar kriterlere uygun şekilde çekilir
 • Seyahat sigortasının hazırlanması- Seyahat sağlık sigortası poliçesi uygun tarzda hazırlanır.
 • Kargo hizmetleri- Evraklarının başvuru merkezine iletilmesi ve vizeli pasaportların adreslere gönderimi hizmetleri sunulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×