Avustralya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Avustralya Vizesi

Avustralya Vizesi Başvuru Merkezleri

 

Avustralya Vizesi Başvuru Merkezleri Avustralya vize işlemlerinin kaliteli bir hizmet anlayışıyla tamamlandığı Global Visa Services vize başvuru merkezleridir. Ankara, Gaziantep, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yanına hizmet veren vize başvuru merkezlerimiz vize başvuru işlemlerinin olumlu olarak sonuçlandırılmasında büyük bir başarı sağlamıştır.

Avustralya kısa süreli vizelerin ve uzun süreli vizelerin başvuru sürecinde uzman danışmanları ile vize başvuru hizmetleri sunan Global Visa Services başvuru merkezleri sektöründe öncü ofislerdir.

Vize koordinasyon hizmetleri ve ek hizmetler ile vize başvuru sürecinde etkili bir rol oynayan vize başvuru merkezlerimiz Türkiye’nin her bölgesinden, her ilinden ve bütün ilçelerinden yapılacak başvuruları kabul eder, vize işlemlerinin yapılacağı merkezlerde vize başvurusunu başlatır ve hızlı bir şekilde sonuçlandırır.

Avustralya vizesi başvuru merkezleri, Global Visa Services güvencesiyle, gönül rahatlığı içinde vize başvuru işlemlerinizi yapabileceğiniz adreslerdir. Vize başvurusun her aşamasında uzman danışmanlarımız size yol gösterir, vize türünüzün belirlenmesi, vize başvuru formlarının doldurulması, vize dilekçelerinin yazılması ve vize türüne göre talep edilen evrakların hazırlanması süreçlerinde katkı sağlar. Vize başvuruları için gerekli her işlemi vize başvuru merkezlerimizde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Avustralya Vizesi Başvuru Merkezleri

Avustralya Vizesi Başvuru Merkezleri ile İletişime Geçin

Avustralya vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçmek son derece basittir. Bize ulaşabileceğiniz iletişim yolları şu şekildedir:

  • İnternet sitemiz üzerinden online randevu alabilir, Whatsapp başvuru formunu doldurarak vize başvuru süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • İnternet sitemizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek, canlı sohbet gerçekleştirebilirsiniz.
  • E-posta adresimize ayrıntılı bir mail atarak, Avustralya vize başvuru merkezleri hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Telefon ya da faks ile ofislerimize ulaşarak vize başvurunuzu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Başvuru merkezlerimize şahsen gelerek yüz yüze görüştüğünüz uzman danışmanlarımızdan detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

Vize Başvurunuzu Kolayca Yapın

Avustralya vize başvuru merkezleri ile iletişime geçtiğinizde, dilediğiniz an vize işlemlerinizi başlatma şansını yakalarsınız. Bizimle iletişime geçtikten sonra vize başvuru süreci şu şekilde ilerleyecektir:

  • Seyahat amacınıza göre talep edebileceğiniz vize türü belirlenir ve belirlenen vize türüne göre gerekli evrak listesi tarafınıza iletilir.
  • Talep edilen evrakları tamamladığınızda hazırladığınız evrakları dilerseniz şahsen merkezimize gelerek, dilerseniz kurye-kargo yolu ile iletebilirsiniz.
  • Vize başvuru dosyanız oluşturulur ve vize randevularınız alınır. Randevularınız ve parmak izi verme sürecinizde uzman danışmanlarımız yanınızda olacak, size yol gösterecektir.
  • Randevu işlemleriniz tamamlandıktan sonra vize başvuru süreci hakkında vize başvuru merkezlerimizden bilgi alabilirsiniz.
  • Vize başvurunuz tamamlandıktan sonra vizeli pasaportlarınız adresinize ulaştırılacaktır.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Ankara

 Adres Farabi Sk.49/2 Çankaya
 Telefon/Faks 0850 969 83 75
 Çalışma Saatleri Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00
 Eposta [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×