Yunanistan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Yunanistan Vizesi

Yunanistan vize istiyor mu sorusu için bu ülkenin Schengen ülkeleri arasında yer aldığını ve buraya yapacağınız seyahatlerde Schengen vizesi almanız gerektiğini belirtelim.

Yunanistan vizesi için Schengen vize prosedürü geçerlidir. Yani ülkeye turistik amaçlı seyahat edecekseniz o zaman C tipi Schengen turistik vizesi almanız gerekmektedir. Bu vize ile ülke sınırları içerisinde 90 güne kadar kalabiliyorken, 90 günü aşan ziyaretleriniz için uzun süreli vize türü olan D tipi Schengen vize başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Yunanistan vize başvurusu tamamlandıktan sonra başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyorsanız sonucun yaklaşık 5 ila 10 gün içerisinde ilan edildiğini söyleyebiliriz.

Yunanistan vizesi evrakları başvuracağınız vize türüne göre değişkenlik gösterecektir. Kısa süreli vizelerde istenen evraklar ile uzun süreli vizelerde istenen evraklar arasında fark olduğunu söyleyebiliriz.

Yunanistan vizesi ücreti ise her yıl artış göstermekte olup bu konuda kesin bir bilgi vermek doğru değildir. Güncel evrak listesi ve güncel fiyat listesine ulaşmak için Eray Tur iletişim bilgilerinden bizleri arayabilirsiniz

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×