Yunanistan Turu 2022 - Eraytur
Eraytur Blog

Yunanistan Turu 2022

Yunanistan, Dünyanın ilk yıllarından bu yana köklerimizi bulabileceğiniz büyük bir tarihe sahiptir. Yunanistan turu Antik Yunan kültürünü, arkeoloji çalışmalarını ve Ege denizinin muazzam manzarasını da barındırır. Yunan adaları turu, deniz, doğa ve Yunanistan geleneksel mutfağının lezzetlerini birleştirirken, Atina, Selanik ve ada turlarıyla geçmişe yolculuk yapış olursunuz.

Yunan Adaları Turu

Yunan Adalarında gece ve gündüz kalabileceğiniz, gezebileceğiniz doğal güzellikler bulunmaktadır. Deniz, doğa ve kültürel seyahatiniz için Yunanistan vize işlemlerini de yapmanız gerekmektedir. Türkiye’den vize alarak gidebileceğiniz Yunan adaları, Ege denizde bulunur ve deniz ürünleriyle birlikte kültürel danslarıyla da ilgi çekmektedir.

Mykonıs turu 5 gece ve Atina turu seçeneklerini değerlendirerek, Yunanistan kültürünü, mutfağını ve tarihini tanıyabilirsiniz. Antik Yunan’daki mimarisini devam ettiren, geçmişten günümüze sokaklarıyla, mimarisiyle ve felsefesiyle tanından bir ülke olmanın verdiği bütün fırsatları sunmaktadır. Ülkenin en çok turistik şehri olarak Atina ve Selanik yer alırken, Yunanistan adalarındaki turlar için de aynı oranlar geçerlilik göstermektedir.

Yunanistan Turu Gemi

Yunanistan deniz ve doğayla bir araya gelmiş muhteşem manzaralara şahit olacağınız aynı zamanda Edirne’den günübirlik Yunanistan turu için giriş yapabileceğiniz seçeneklere sahiptir. Gemi ve kara yoluyla gidebileceğiniz Yunanistan vizesiz işlem yapılması pek mümkün olmayan ancak yeşil pasaport sahibi vatandaşlar için kısa seyahatlere izin verilen ülkeler arasındadır.

Yunanistan Turları Fiyatları

Yunanistan turu vizesiz olarak yapılamamaktadır. Yunanistan’a gitmek isteyen Türkiyeli vatandaşların Yunanistan konsolosluğundan izin alması ve ülkede 90 gün ile 180 günlük gezme hakkına sahip olması için prosedür işlemektedir. Yunanistan tur fiyatları günü birlik, 5 gece ya da 3 gün 2 gece şeklinde düzenlemelere tabi tutulmuştur. Yunanistan’a gitmek için yeşil, gri, siyah ve bordo pasaportunuz bulunmalıdır.

Yunanistan Turu

Yunanistan turu için düzenlemeler günübirlik, haftalık ve aylık olarak farklılık gösterir. Tur düzenlemelerine göre yapılan ödemeler de farklılık gösterir. Kara yolu ve deniz yoluyla gitmek, uçak ile Yunanistan’a gitmek için gerekli olan işlemler, vize ücreti ve harç bedelleri olarak yansımaktadır. Yunanistan turları için şirketlere bakmak aynı zamanda düzenlemelere göre vize işlemlerine dikkat etmek önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×