York Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Eraytur
İngiltere Vizesi

York Vize

İngiltere York Vize Başvurusu

York, İngiltere’nin önemli tarihi şehirlerinden biridir. Londra’dan sonra en çok turist çeken şehirdir. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvurularında bizimle iletişime geçerek danışmanlık alabilirsiniz.

York İçin Vize Gerekli Mi?

York, tarihi Roma’ya dayanan ve gezip görmek için en çok tercih edilen İngiltere şehridir. York için vize gerekli mi: Şehre gitmek için İngiltere vizesi alınması gerekir.

York İçin Vize Şartları

İngiltere, şehirlerine gelecek olan kişilere belirli şartlarla vize vermektedir. York için vize şartları başvuru yapacağınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel olarak vize alacak kişinin maddi gelirinin yeterli olması, güncel pasaporta sahip olması, sağlık sigortası olması gibi şartları vardır.

York vize başvurusunda bulunacak kişilerin istenen tüm belgeleri doğru şekilde tamamlaması da önemlidir.

York Turist Vizesi

York turist vizesi, şehri seyahat etmek için verilen kısa süreli vize türüdür. Turist vizesi alan kişiler, İngiltere’de en çok 6 ay kalabilir. Vize başvuruları, İngiltere konsolosluğuna yapılmaktadır.

York Vize Başvurusu

York vize başvurusu yapacak kişiler, şehre gitme amacına göre İngiltere vize türlerinden birine başvuru yapmalıdır. Vize başvurusu, İngiltere konsolosluğuna veya yetkili vize merkezlerine yapılır. İngiltere vize başvurusu yapılmadan önce randevu alınması zorunludur.

York Vize Evrakları

York’a gitmek için vize başvurusu yapacak kişiler, konsolosluk tarafından belirlenen belgelerin tümünü hazırlamalıdır. York vize evrakları; güncel pasaport, uçak bileti, konaklama adresi, gelir belgesi, fotoğraf ve kimlik fotokopisi gibi evraklardır.

York Vize Fiyatları/Ücreti

York vize başvurusu için vize ücreti ile birlikte vize merkezi başvuru ücretinin ödenmesi gerekir. 6 ay geçerliliği olan York vize fiyatları/ücreti 128 Amerikan dolarıdır. 2 yıl geçerli vize ücreti 495 dolar, 5 yıl geçerliliği olan York vize ücreti 895 dolardır.

York Vizesi Kaç Günde Çıkar?

York’a gitmek isteyen kişilerin vize başvuruları belirli sürelerde olumlu veya olumsuz yönde açıklanır. York vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vizesi 15-20 gün içinde çıkmaktadır.

York Vizesi Nasıl Alınır?

York vizesi nasıl alınır: Vize almak için İngiltere vize başvuru formu doldurulması ve vize randevusu alınması gerekir. Başvuru formu çıktısı, randevu belgesi çıktısı ve istenen diğer York vize evrakları vize merkezine teslim edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×