Worcester Vize Evrakları ve Başvuru Süreci - Eraytur
İngiltere Vizesi

Worcester Vize

İngiltere Worcester Vize Başvurusu

Worcester İngiltere vize işlemleri için konsolosluk üzerinden 6 aylık, 2 yıllık ve 5 yıllık vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. 90 günlük ve 180 günlük vize başvuru işlemlerinizde eksiksiz evrak, 6 aylık pasaport düzenlemesi vardır. Vize merkezi ile irtibat kurarak detayları öğrenebilirsiniz.

Worcester İçin Vize Gerekli Mi?

Birleşik Krallık vize prosedürüne bağlı olan Worcester için vize işlemlerinizi, turistik, iş, ticari ve eğitim için yapmanız gerekmektedir.

Faaliyet alanınıza göre gerekli olan belgeleri düzenlemeniz, en fazla 6 ay içinde çıkarılmış olan evraklarla düzenlemeniz şartı bulunmaktadır.

Worcester İçin Vize Şartları

6 ay içinde çıkarılmış, gri, bordo, yeşil ve siyah pasaport ile Worcester vize başvurusu yapılabilmektedir. Vize işlemlerinde, adayın bizzat kendisinin konsolosluk üzerinden başvuru yaparak, eksiksiz evrak teslimi yapması önemlidir.

Worcester Turistik Vize

Turistik vize başvurusu için 90 günlük vize veya 180 günlük vize işlemleri yapılmalıdır. Eğitim, ziyaret, tatil, iş ve ticari faaliyetlere göre turistik vize işlemleri farklılık gösterir. Otel ve uçak rezervasyon belgenizle birlikte turistik vize başvurusu yapabilirsiniz.

Worcester Vize Başvurusu

İngiltere konsolosluğu üzerinden Birleşik Krallık vize prosedürüne göre işlenmekte olan vize başvurusunda, şahsın kendisinin başvuru yapması gerekmektedir. Konsolosluğa bir adet vize türüne göre dilekçe ve form vererek, bilgileri eksiksiz bir şekilde teslim etmelidir. Vize harcı ve konsolosluk vize başvurusu hizmet bedeli ödeneğini de sunmalıdır.

Worcester Vize Evrakları

En fazla 6 aylık pasaport ile nüfus kaydı, sağlık raporu, faaliyet alanına göre iş, eğitim ve ticari belgeler, 6 aylık maaş bordrosu, 6 aylık aktif hesap dokumanı, rezervasyon belgeleri ve harç ödeneği dekontunun da teslim edilmesi gerekmektedir.

Worcester Vize Fiyatları/ Ücreti

2021 yılında Worcester vize fiyatları artarak, en az 6 aylık vize başvurularında 128 dolar ile 2 yıllık turistik vizelerde 492 dolar ödenmesi gerekmektedir. 5 yıllık 895 dolar ve 10 yıla kadar 1098 dolar vize harcı bedeli vardır.

Worcester Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Worcester vizesi 10 iş günü ile 15 iş günü arasında çıkmaktadır. Vize başvurusunun resmi tatillerde süreci uzayabilir.

Worcester Vizesi Nasıl Alınır?

Worcester vize başvurunuzu İngiltere konsolosluğundan randevu alarak yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×