Westminter Vize İşlemleri İçin Gerekenler - Eraytur
İngiltere Vizesi

Westminter Vize

İngiltere Westminter Vize Başvurusu

İngiltere Westminter vize işlemleri için konsolosluk üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Vize merkezi, İngiltere vize işlemleriniz için evrak düzenleme ve rezervasyon işlemlerinde sizlere destek olarak, sürecin hızlanmasını sağlayacaktır.

Westminter İçin Vize Gerekli Mi?

Birleşik Krallık İngiltere’ye bağlı Westminter bölgesi için vize işlemleri şartı vardır. Turistik, ticari, eğitim, iş ve ziyaret amaçlı vize başvurularınızı yaparak, işlemi başlayabilirsiniz. İngiltere gri, bordo, siyah ve yeşil pasaport başvurularıyla prosedüre uygun evrak düzenlemelerinde vize almanızı sağlayacak ülkeler arasındadır.

Westminter İçin Vize Şartlar

En fazla 6 ay içinde çıkarışmış pasaport şartı bulunmaktadır. Westminter vize işlemleriniz için evraklarınız en erken tarihte düzenlemeniz ve ıslak imzalı olarak teslim etmeniz gerekmektedir.

Vize başvurusu için konsolosluktan alınacak bir adet form ve dilekçe örneğiyle yurtdışına çıkış nedeninizi belirtmeniz önemlidir.

Westminter Turistik Vize

Turistik vize başvurularını kısa dönemli olarak 90 gün ile 180 gün süre için alabilirsiniz. Yurtdışına çıkış nedeninizi belirterek, iş, eğitim, ticari ve ziyaret amaçlı çıkışlarınız için özel belgelere yer verirken tatil amaçlı çıkışlarınız için otel ve uçak rezervasyonlarınızı da yaparak evraklarınızla teslim etmelisiniz.

Westminter Vize Başvurusu

Vize başvuru işlemlerini İngiltere konsolosluğuna online ve bizzat büro üzerinden yapabilirsiniz. Westminter vize başvuru evresinde evrakların eksiksiz olması, prosedüre uygun sunulması şartı bulunmaktadır. Vizenizin reddedilmemesi için tarih, ödenek ve sağlık sigortası teminatına dikkat etmelisiniz.

Westminter Vize Evrakları

6 aylık maaş bordrosu ile hesap dokumanı, biyometrik 2 adet fotoğraf, 6 ay içinde çıkarılmış pasaport, dilekçe ve formla birlikte vize harç dekontunun da evraklarla birlikte sunulması gerekmektedir. Westminter vize başvurusunda belgelerin eğitim, iş ve ticari olarak yeniden düzenlenmesi şartı bulunur.

Westminter Vize Fiyatları / Ücreti

Westminter vize harç bedeli olarak 6 aylık vize için 128 dolar ödenmesi gerekmektedir. 2 yıllık vize ödeneği 492 dolardır. 10 yıllık vizeler için 1098 dolar ödenmesi şartı vardır.

Westminter Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Westminter vizesi konsolosluğun yoğunluğuna göre 10 iş günü ile 15 iş gününde çıkacaktır.

Westminter Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere vize başvurusu için konsolosluğa evraklarla birlikte başvuru yapılması ve randevu alınması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×