Truro Vize İşlemleri İçin Nereye Başvurulur - Eraytur
İngiltere Vizesi

Truro Vize

İngiltere Truro Vize Başvurusu

Truro İngiltere Birleşik Krallığa bağlı kentlerden biridir. Bodmin ve Launceston tarihi merkezlerine bağlı olarak, turistik ve kültürel gezi açısından zengin bölgelerden biridir. Truro vize işlemleri için vize merkezi ile irtibat kurarak, sürecin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Truro İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere’ye seyahat için vize prosedürü uygulanmaktadır. İrlanda, Galler ve İskoçya bölgelerine gidebileceğiniz İngiltere vizesi başvuruları ve işlemleri, eksiksiz evrak, sabıkasız nüfus kaydı ve yurtdışına çıkış nedeninizi bildiren belgelerle mümkün olacaktır. Truro vize işlemleriniz için pasaport ile başvuru yapabilirsiniz.

Truro İçin Vize Şartları

Vize şartlarında, 6 aylık yeni çıkarılmış pasaport bulunmaktadır. Gri, yeşil, siyah ve bordo pasaport ile vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Truro vize işlemleriniz için vize harç bedelinin ödenmesi ve daha önceki pasaportlarınızın da belgelerle birlikte verilmesi şartı vardır.

Truro Turistik Vize

Turistik vize için 90 günlük kısa dönemli başvuru yapılabilir. 90 gün ile 180 gün arasındaki vize başvurularında, tatil amaçlı vize başvurusu yapmanız otel ve uçak rezervasyon belgelerini de içermelidir. Eğitim, iş, ticari ve ziyaret amaçlı Truro bölgesine gidişiniz için ayrıca belge düzenlemelerini dikkate almalısınız.

Truro Vize Başvurusu

Truro İngiltere konsolosluğuna başvuru yaparak, gideceğiniz şehir ve transit seyahat hatlarını da bildiren bilgileri konsoloslukla paylaşmanız gerekmektedir. Belge düzenlemelerinde, rezervasyon işlemleriniz, dilekçe ve form düzenlemeleriyle birlikte verilerek, sürecin yakından takip edilmesi sağlanmalıdır.

Online vize başvurusu yaparak İngiltere seyahatinizi düzenleyebilirsiniz.

Truro Vize Evrakları

Vize evraklarınızın eksiksiz olarak sunulması gerekmektedir. Vize işlemlerinde evraklarınızın 2 biyometrik fotoğraf, 6 aylık maaş ve hesap dokumanı, 6 aylık pasaport, sağlık sigortası teminatı ve vize harç dekontuyla birlikte verilmesi şartı bulunmaktadır.

Truro Vize Fiyatları/ Ücreti

2 yıllık vize başvurularında 492 dolar ödenmesi gerekmektedir. 6 aylık vize başvurusu için 128 dolar, 10 yıllık vize başvuru işlemleri için de 1098 dolar ödeme yapılması şartı vardır.

Truro Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Truro vizesi, 10 iş günü ile 15 iş günü içinde çıkmaktadır. Vize başvuruları konsolosluğun yoğunluğuna göre daha erken veya geç sonuçlanabilir.

Truro Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere konsolosluğuna online ve büro üzerinden başvuru yapılarak, evrak ve pasaportla alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×