Swansea Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Swansea Vize

İngiltere Swansea Vize Başvurusu

İngiltere bölgesinde bulunan Swansea vize işlemleri için konsolosluk üzerinden Birleşik Krallık prosedürüne uygun başvuruları kabul etmektedir. Swansea için vize merkeziyle görüşme yaparak, evrak düzenlemesi ve rezervasyon işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Swansea İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere vize işlemleriniz için konsolosluk üzerinden prosedüre uygun başvuru yapılması gerekmektedir. Swansea yaşam merkezlerinden biri olarak, pasaportsuz ve vizesiz girişe kapalıdır.

Vize başvurusunda 180 gün ile 90 günlük kısa dönemli ve 2 yıla kadar uzun dönemli seçenekler yer almaktadır.

Swansea İçin Vize Şartları

Vize şartlarında, sabıkasız nüfus kaydı, bölgeye gidiş nedenini belirten dilekçe ve eksiksiz evrak düzenlemeleri yer almaktadır. Swansea vize başvuru işlemlerinizde, en az 6 aylık pasaport ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaport ile başvurularınız konsolosluğa bildiriniz.

Swansea Turistik Vize

Swansea turistik vizelere açıktır. 4 mevsim vize alabileceğiniz bölgede, iş, eğitim, ziyaret ve hizmet alanına göre vize başvurularınızı 90 gün veya 180 güne kadar çıkartacak seçenekleri kullanabilirsiniz. Turistik vize başvurularınızda, Türkiye’den çıkış tarihinizi ve dönüş tarihinizi de bildirmeniz gerekir.

Swansea Vize Başvurusu

Vize başvuru işlemlerinizde, Swansea üzerinden İngiltere konsolosluğu prosedürüne uygun belge düzenlemesi yapılması gerekmektedir. Swansea gidiş ve dönüşleriniz, otel ve uçak rezervasyonuyla birlikte konsolosluktan alınacak dilekçenin de eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Swansea Vize Evrakları

Vize evrak düzenlemesinde eksiksiz evrak teslimine önem verilmelidir. Vize işlemlerinde 6 aylık pasaport, 6 aylık hesap ve maaş dokumanı, nüfus kaydı, ikametgah ve 2 biyometrik fotoğrafla birlikte eğitim, iş ve ticaret alanlarına göre ek evrak düzenlemelerinin yapılması şartı bulunmaktadır. Evrakların ıslak imzalı ve eksiksiz olduğuna dikkat edilmelidir.

Swansea Vize Fiyatları/ Ücreti

Swansea vize fiyatları, 218 dolar olarak 6 aylık vize başvurularında harç bedeli ödenmesi istenmektedir. 492 dolar 2 yıla kadar başvurular için geçerlidir.

Swansea Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Swansea vizesi konsolosluğun yoğunluğuna ve resmi tatillere göre 10 ile 15 iş günü içinde çıkacaktır.

Swansea Vizesi Nasıl Alınır?

Online başvuruyla İngiltere konsolosluğuna eksiksiz evrak teslim edilerek vize alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×