Stoke On Trent Vize Başvuru İşlemleri - Eraytur
İngiltere Vizesi

Stoke On Trent Vize

İngiltere Stoke On Trent Vize Başvurusu

Stoke On Trent vize ile İngiltere’nin uyguladığı vize prosedürü sayesinde İskoçya, Galler ve İrlanda’ya seyahat hakkınız olacaktır. Stoke On Trent Avrupa ülkelerine geçiş yapamazsınız. Vize merkezi üzerinden danışmanlık hizmeti alarak, evrak düzenlemelerinde size destek olunmasını sağlayabilirsiniz.

Stoke On Trent İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere vize ile 90 günlük, 180 günlük, 2 yıllık ve 5 yıllık Stoke On Trent ikamet etmenizi sağlamaktadır. Vize başvurusunu İngiltere konsolosluğu üzerinden transit seyahat ve tatil amaçlı gidiş nedeninizi bildirerek uygulamanız gerekmektedir. Stoke On Trent vize işlemleriniz için uçak ve otel rezervasyon belgelerinizi de hazırlayınız.

Stoke On Trent İçin Vize Şartları

Stoke On Trent İngiltere’de bulunan yaşam merkezlerinden biri olarak, vize işlemlerinde de İngiltere prosedürüne uygunluk aramaktadır. 6 aylık pasaport, en az 6 ay içinde çıkarılmış ikametgah, nüfus kaydı belgesi de vize başvurusu evresinde verilmelidir.

Stoke On Trent Turistik Vize

Turistik vize için otel ve uçak rezervasyonu yaptırmanız şarttır. Vize işlemlerinizde, 90 günlük ve 180 günlük İngiltere’ye gidiş nedeninizi belirten dilekçe de, tatil, kültürel gezi, iş, ticari ve eğitim faaliyetlerine göre bilgilendirme yapmanız gerekir.

Vize başvurunuzu yaparken, eksiksiz evrak ve transit geçiş yerlerinizi de bildirmelisiniz.

Stoke On Trent Vize Başvurusu

İngiltere konsolosluğu üzerinden yapılacak Stoke On Trent vize başvurusu işlemleriniz için eksiksiz evrak teslim etmeniz gerekmektedir. Evrak düzenlemelerinizde, en az 6 aylık belgeler almış olmanız, ıslak imza ve damga prosedürüne uygunlukla, tarihi de dikkate almalısınız. Gri, yeşil, bordo ve siyah pasaportla başvuru yapabilirsiniz.

Stoke On Trent Vize Evrakları

Stoke On Trent vize evrak düzenlemesinde, nüfus kaydı, ikametgah adresi, 6 aylık maaş bordrosu, 6 aylık hesap dokumanı ve 6 ay içinde çıkarılmış pasaport şartı vardır. 2 biyometrik fotoğraf, dilekçe ve form ile birlikte konsolosluğa teslim edilmelidir.

Stoke On Trent Vize Fiyatları/ Ücreti

6 aylık vize ücreti 119 dolardır. 2 yıllık vize ücretinde 452 dolar ve 5 yıllık ücretlerde 820 dolar ödenmelidir.

Stoke On Trent Vizesi Kaç Günde Çıkar?

10 iş günü içinde çıkmaktadır. Konsolosluğun yoğunluğuna göre 15 güne kadar uzayabilir.

Stoke On Trent Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere konsolosluğu üzerinden başvuru yaparak Stoke On Trent vizesi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×