St Davids Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

St Davids Vize

İngiltere St Davids Vize Başvurusu

St Davids İngiltere Birleşik Krallık Galler bölgesinde bulunmaktadır. İngiltere konsolosluk prosedürü gereğince vize işlemlerinin eksiksiz yapılması ve rezervasyon işlemlerinin de kusursuz yerine getirilmesiyle vize almanız kolaylaşacaktır. St Davids vize işlemleri için vize merkezinin sunacağı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

St Davids İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere’ye gidiş için St Davids bölgesine dair vize işlemleri konsolosluk üzerinden yapılmalıdır. St Davids katedrali olarak geçmekte olan bölgede tarih ve kültürel dokuyu hissedebileceğiniz turistik bir alan bulunmaktadır. Otel ve uçak rezervasyonuyla vize başvurusu yapılabilir.

St Davids İçin Vize Şartları

Uk vizesi ( İngiltere Vizesi ) işlemleri için uygulanacak olan prosedürde, adayın en az 6 aylık pasaporta ihtiyacı vardır. Evrak ve belgelerin yakın tarihte alınmış olmasına dikkat edilirken, adayın konsolosluk üzerinden aldığı dilekçe ve formla başvuru evresini başlatması gerekmektedir.

St Davids Turistik Vize

Turistik vize başvurusunda en az 90 günlük ve 180 günlük başvuru seçenekleri sunulmuştur. Birleşik Krallık vize prosedürü gereğince St Davids vize işlemleri için eğitim, iş, ticaret ve tatil amaçlı çıkışlar konsolosluğa bildirilmelidir.

St Davids Vize Başvurusu

Konsolosluk üzerinden yapılacak St Davids vize başvurusu için evrakların eksiksiz teslim edilmesi şartı vardır. Eğitim, ticaret ve iş faaliyet alanlarına göre ek belgelerin de konsolosluğa teslim edilmesi gerekir. Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaportla birlikte eski pasaportların da vize başvurusu sırasında evraklarla birlikte verilmesi şartı dikkate alınmalıdır.

St Davids Vize Evrakları

En az 6 aylık hesap dokumanı, maaş bordrosu ve pasaport örneğinin St Davids başvurusu için konsolosluğa iletilmesi gerekmektedir.

St Davids üzerinden alacağınız vize başvurularında, dilekçe ve formda evraklarla birlikte verilmelidir.

St Davids Vize Fiyatları/ Ücreti

St Davids vize işlemleriniz için 6 aylık vize başvurularına 128 dolar vize harcı ödemeniz gerekmektedir. 492 dolar 2 yıllık vize başvurusu için ve 10 yıllık vize için 1098 dolar harç ödeneği vardır.

St Davids Vizesi Kaç Günde Çıkar?

10 iş günü ile 15 iş gününe kadar konsolosluğun yoğunluğuna göre vize başvurunuzun sonucu açıklanacaktır.

St Davids Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere konsolosluğu üzerinden online başvuru yapılarak, iş, seyahat, tatil ve ziyaret amaçlı başvurularınız dikkate alınacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×