Southampton Vize İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir - Eraytur
İngiltere Vizesi

Southampton Vize

İngiltere Southampton Vize Başvurusu

Southampton, İngiltere’ye bağlı bir liman kentidir. Önemli üniversitelere ve dil okullarına yer vermesi, gezilecek yerlerinin fazla olması şehrin birçok turiste ev sahipliği yapmasını sağlar. Şehre gitmek için yapacağınız vize başvuruları hakkında bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Southampton İçin Vize Gerekli Mi?

Southampton, İngiltere’nin önemli sahil şehirlerinden biridir. Southampton için vize gerekli mi: Şehre gitmek için İngiltere vizesi alınması zorunludur.

Southampton İçin Vize Şartları

Southampton için vize şartları başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterse de temel şartları vardır. Vize başvurusu yapan kişinin en az 6 ay geçerliliği olan pasaporta sahip olması, sağlık sigortası olması, şehirde geçinmek için maddi gelirinin yeterli olması şartları vardır.

Southampton vize başvurusunun tamamlanması için istenen tüm belgelerin doğru şekilde hazırlanması önemlidir.

Southampton Turist Vizesi

Southampton turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak için başvuru yapabileceğiniz vize türüdür. Bu vize, İngiltere’de en fazla 6 ay kalmanıza imkan tanır. Vize başvurusunu İngiltere konsolosluğuna yapabilirsiniz.

Southampton Vize Başvurusu

Southampton vize başvurusu yapacak kişiler, İngiltere konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunu doldurarak randevu almalıdır. Vize başvurusu için randevu belgesi çıktısı ile birlikte İngiltere vize türüne göre istenen belgelerin tümünün tamamlanması gerekir. Başvurular, vize merkezlerine yapılır.

Southampton Vize Evrakları

Southampton vize evrakları; başvuru formu çıktısı, randevu formu çıktısı, pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf ve gelir belgeleri gibi belgelerdir. Eğitim, ticari, çalışma vizesi türleri için ek belgeler de talep edilir.

Southampton Vize Fiyatları/Ücreti

Southampton vize ücretleri, vizenin geçerlilik süresine göre değişiklik gösterir. 6 ay geçerliliği olan Southampton vize fiyatları/ücreti 128 dolardır. 5 yıl geçerliliği olan Southampton vize ücreti 885 dolardır.

Southampton Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Southampton vizesi kaç günde çıkar: vize başvuru sonuçları 15-20 gün içerisinde olumlu veya olumsuz yönde açıklanır.

Southampton Vizesi Nasıl Alınır?

Southampton vizesi nasıl alınır: Vize almak için İngiltere konsolosluğundan randevu alınması ve vize başvuru formunun doldurulması gerekir. Randevu tarihinde Southampton vize için istenen belgelerin vize merkezine teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×