Salford Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Salford Vize

İngiltere Salford Vize Başvurusu

İngiltere Kuzey batı bölgesinde büyük Manchester’in yaşam merkezinde bulunan Salford için vize işlemleri İngiltere konsolosluğu üzerinden yapılmaktadır. Bordo, siyah, gri ve yeşil pasaportla 90 günlük ve 180 günlük vize işlemleri yapılabilir. Türkiye’den vize merkezi ile irtibat kurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Salford İçin Vize Gerekli Mi?

Birleşik Krallık İngiltere’de yer alan Salford için vize uygulaması bulunaktadır. Öğrenci vizesi, çalışma vizesi, yerleşim vizesi ve turist vizesi alabilmeniz için İngiltere’nin vize prosedüründe evrak teslimi şartı bulunur. Salford vize işlemleriniz için tatil, eğitim ve ziyaret amaçlı çıkışlarınızı belirtmeniz önemlidir.

Salford İçin Vize Şartları

Vizenizi almak için İngiltere’nin uyguladığı yeni prosedürde 6 aylık yeni pasaport maddesi vardır. Pasaportunuzun ve bütün belgelerinizin en geç 6 ay içinde çıkarılmış olması gerekmektedir. Önceden kullandığınız pasaport veya pasaportları da belgeleriniz arasında vermelisiniz.

Salford Turistik Vize

Salford turistik vize için 90 günlük kısa dönemli ve 180 günlük uzun dönemli vize prosedürü uygulanmaktadır. Türkiye’den İngiltere’ye gidiş nedeninizi bildiren uygulamaları yerine getirmeniz, randevu alarak vize başvurusunda bulunmanız şartı vardır. Turistik vize en fazla 180 gün verilmektedir.

Salford Vize Başvurusu

Salford vize başvuru işlemleri için İngiltere vize prosedürüne uyulması gerekmektedir. Vize işlemlerinde katı kuralları olan İngiltere konsolosluğu, adayların eksiksiz evrak, vize tipine göre dilekçe ve formla birlikte konsolosluğa başvuru yapmasını taleP eder.

2 yıllık, 5 yıllık ve kısa süreli vize talebi oluşturulabilmektedir.

Salford Vize Evrakları

İngiltere konsolosluğuna verilecek vize evraklarında, maaş bordrosu 6 aylık, banka dekontları 6 aylık, en az 6 aylık pasaport, vize harcı ve duruma göre ekstra belgelerle birlikte uçak rezervasyonuyla otel rezervasyon belgeleri de verilmelidir.

Salford Vize Fiyatı/ Ücreti

Salford gitmek için vize ücreti kısa süreli 119 Dolardır. Uzun süreli gidişlerde 2 yıllık 452 dolar, 5 yıllık 820 dolar olarak vize ücreti ödenir.

Salford Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Salford başvurularınızda 10 ile 15 iş günü içinde vizeniz çıkacaktır. Öncelikli servis hizmeti veren konsolosluk 5 iş günü içinde de vize almanızı sağlayacaktır.

Salford Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere konsolosluğuna eksiksiz evrak teslim ederek, vize merkezi üzerinden de rezervasyon işlemlerinizle alabileceğiniz vize türüdür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×