Portsmouth Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Portsmouth Vize

İngiltere Portsmouth Vize Başvurusu

Portsmouth, İngiltere’ye bağlı sahil şehirlerinden biridir. Şehre eğitim, çalışma, seyahat ve ticari amaçlarla gitmek için vize başvurusunda bulunmanız gerekir. Vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Portsmouth İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere, Türkiye’ye vize şartı koyan ülkelerden biridir. Portsmouth için vize gerekli mi: Portsmouth, İngiltere’ye bağlı olduğu için vize alınması gerekir.

Portsmouth İçin Vize Şartları

İngiltere, seyahat, eğitim, çalışma gibi amaçlarla ülkesine gelecek olan kişilere, belirli şartlarla vize verir. Portsmouth için vize şartları; güncel pasaport sahibi olma, seyahat sağlık sigortasının olması, maddi gelirin yeterli olması gibi şartlardır.

Portsmouth vize başvurusu için gereken bütün belgelerin vize merkezine teslim edilmesi zorunludur.

Portsmouth Turist Vizesi

Portsmouth şehrinde 6 aydan kısa süre konaklamak isteyenler turistik vize başvurusunda bulunmalıdır. Portsmouth turist vizesi başvuruları, İngiltere konsolosluğuna yapılır.

Portsmouth Vize Başvurusu

Portsmouth vize başvurusu yapmak için öncelikle İngiltere konsolosluğundan vize başvurusu için randevu alınmalıdır. Randevu almak için İngiltere vize başvuru formunu doldurmalı, başvuru formu çıktısı ile birlikte istenen tüm evrakları vize merkezine teslim etmelisiniz.

Portsmouth Vize Evrakları

İngiltere vizesi almak için vize merkezine verilmesi gereken belirli evraklar vardır. Portsmouth vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, otel rezervasyon çıktısı, uçak bileti ve gelir belgeleri gibi belgelerdir. Eğitim, çalışma gibi vize başvuruları için ek belgeler talep edilir.

Portsmouth Vize Fiyatları/Ücreti

Portsmouth vize fiyatları/ücreti 6 ay geçerliliği olan standart pasaport için 128 dolardır. 2 yıl geçerli Portsmouth vize ücreti 486 dolardır.

Portsmouth Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Portsmouth vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize başvuruları 15-20 gün içinde açıklanmaktadır. Bu süre iş günü süresi değildir. Başvuru tarihinden en fazla 20 gün sonra vize sonucu olumlu veya olumsuz yönde açıklanır.

Portsmouth Vizesi Nasıl Alınır?

Portsmouth vizesi nasıl alınır: Vize almak isteyen kişiler, İngiltere konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurarak randevu almalıdır. Randevu tarihinde randevu belgesi çıktısı, başvuru formu çıktısı ve istenen diğer Portsmouth vize belgeleri ile vize merkezine müracaat edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×