Polonya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Polonya Vizesi

Polonya vize istiyor mu sorusunun cevabı onun Schengen ülkesi olmasında gizli olmaktadır. Bir Schengen ülkesi olması nedeni ile vize zorunludur. Bu vize çalışma vizesi, öğrenci vizesi veya turist vizesi gibi süreleri değişen vizeler olabilmektedir.

Polonya vizesi alınırken ihtiyaca göre alınmalıdır. Örneğin bir eğitim için gidilecek ise eğitim vizesi alınmalıdır. Aynı şekilde turist olarak gidilecek ise turist vizesi alınması tavsiye edilir ki bu kısa süreli bir vizedir.

Polonya vizesi için başvuru işlemleri konsolosluklara yapılmaktadır. Ancak Eray Tur üzerinden vize işlemlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz ve geriye sadece Polonya vize başvurusu kalacaktır.

Özellikle Polonya vizesi için Polonya vizesi evrakları eksiksiz olmalıdır. Aksi halde vizenizin kabul edilmeme ihtimali oldukça yüksektir. Aynı zamanda seyahat sağlık sigortasını da muhakkak yaptırmalı ve evraklara eklemelisiniz.

Polonya vizesi ücreti net bir biçimde bilinmese de vize türüne göre değişim göstermektedir. Hali hazırda net bir bilgi alabilmek için sizin öğrenci olup olmadığınız ya da yaşınız gibi faktörler önem arz eder.

polonya vize işlemleri

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×