Polonya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Polonya Vizesi

Polonya Vize Başvuru Merkezleri

Polonya vize başvuru merkezleri

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

ankara@eraytur.com

 

Polonya vize başvuru merkezleri Polonya kısa süreli vize başvurularının tamamlandığı, uzun süreli vizeler için vize başvuru dosyalarının düzenlendiği  vize randevularının ayarlandığı vize merkezleridir. Gaziantep ve Ankara vize merkezlerinden hizmet veren vize ofislerimiz vize başvuru sahibinin kolayca ve hızlıca Polonya vizelerine kavuşmasını sağlar.

Polonya vize başvuru merkezleri tüm ülke genelinden yapılan vize başvurularını kabul etmektedir. Vize danışmanları denetiminde hazırlanan Polonya vize evrakları başvuru dosyasını en doğru ve hatasız şekilde hazırlayan vize merkezlerimiz, Polonya dış temsilcilikleri ile koordinasyonu sağlar. Polonya kısa süreli vizeleri sadece yetkili aracı kurumlar vasıtasıyla yapılmaktadır, vize başvuru merkezimiz uzun yılların deneyimi ile Polonya vizesi almanın en güvenilir adresidir.

Vize başvuru merkezimize gelen vize başvuru sahipleri kaliteli aracılık hizmetleri ve vize başvuru sürecine konfor katan ek hizmetlerle karşılaşır. Polonya vize türlerinde tüm işlemlerin tamamlandığı vize başvuru merkezlerimizde uzun süreli vizeler için vize randevuları da alınmaktadır.

Polonya Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmetin Adresi

Polonya vize başvuru merkezleri kaliteli aracılık hizmetleri ile faaliyet göstermektedir. Polonya dış temsilcilikleri vize bölümü ile uyum içerisinde bir aracılık sağlayan vize başvuru merkezlerimizde deneyimli vize uzmanlarımız vize başvuru sürecinin her aşamasını yetkinlikle tamamlamaktadır. Ek hizmetler vize başvuru sahibine kolaylık ve hız sağlar.

Polonya vize başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

 • Polonya vize formu ve vize talep dilekçesinin hazırlanması
 • Polonya seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzgün bir şekilde düzenlenmesi
 • Polonya vize belgeleri başvuru dosyasında bulunması gereken biyometrik fotoğrafların çekimi
 • Polonya vize başvuru dosyasında bulunması gereken belgelerin fotokopi ve çıktı hizmetleri
 • Polonya vize başvuru evrakları teslimini sağlayan kargo ve kurye hizmetleri
 • İnternetten alınacak Polonya vize belgeleri çıktıları için Kiosk ağı
 • Polonya vize başvuru sürecini hızlandıran ve kolaylaştıran VIP ve Prime-Time hizmeti
 • Polonya vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmesi

Gaziantep ve Ankara vize merkezleri başta olmak üzere tüm yurdumuzdan gelen Polonya vize başvurularını başarı ile tamamlayan vize merkezlerimiz kaliteli hizmetleri ile vize başvuru sahiplerinin her an yanındadır.

Polonya Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Polonya vize başvuru merkezleri müşteri temsilcileri ve vize uzmanları ile iletişime geçen vize başvuru sahipleri Polonya vize türleri hakkında bütün bilgilere ücretsiz ulaşma ayrıcalığı yaşamaktadır. Polonya vize başvuru süreci hakkında bilgi alan vize başvuru sahipleri güvenle ve hızlı bir şekilde tüm vize işlemlerini ofislerimizde gerçekleştirmektedir.

Polonya vize başvuru merkezlerine şu iletişim noktalarından ulaşmak mümkündür:

 • Eraytur İnternet sitemizde bulunan canlı sohbet imkanı ile müşteri temsilcililerimizden Polonya ve Schengen vizesi hususunda bilgi alabilirsiniz.
 • Whatsapp vize hattımıza mesaj atarak Polonya kısa ve uzun süreli vizelerinin başvuruları sürecini öğrenebilirsiniz.
 • Ücretsiz danışma hattımızı arayarak Polonya vize ücreti ve diğer konularda bilgi alabilir, vize merkezimizde işlem yapabilmek için randevu alabilirsiniz.
 • E-posta adresimize mail atarak Polonya vize belgeleri listesine ulaşabilirsiniz.

Polonya vize başvuru merkezleri ofislerimizi ziyaret eden vize başvuru sahipleri Polonya vizeleri hakkında tüm sorularının cevaplarını uzman vize danışmanlarımızdan alabilir, güvenle vize başvuru işlemlerini tamamlayabilirler.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

info@eraytur.com

 

Ankara Polonya Vize Başvuru Merkezi

 

Vize ile gidebildiğiniz bütün ülkeler gibi Polonya’da vize işlemleri için vize acenteleri ile anlaşmalar yapmış ve vize işlemlerinin birinci ayağı olan evrakların kabul edilmesi ve biometrik izlerin alınması gibi işlemler için vize acentelerini yetkili kılmıştır. Polonya’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlar, Polonya hükümetinin istediği şartları ve evrakları hazırlayarak yetkili vize acentelerinden randevu almak ve resmi vize başvurusu yapmakla yükümlüdür. Avrupa Birliği üyesi olan Polonya vizesi için başvuru süreci hem zorlu hem de çok fazla faktörün yer aldığı bir süreçtir. Bu nedenle vize almak isteyenlerin profesyonel bir danışmanlık şirketinden vize başvuru danışmanlığı alması çok önemlidir. Ankara’da yer alan ve Eraytur bünyesinde faaliyet gösteren Ankara Polonya vize başvuru merkezi, Polonya vizesi almak isteyen vatandaşlara profesyonel bir şekilde vize danışmanlık hizmeti sunuyor. Polonya vize türlerinin tamamı için danışmanlık hizmeti alabileceğiniz vize merkezi aynı zamanda 0 850 969 83 75 numaralı danışmanlık hattı üzerinden sizlere hizmet veriyor. Gün içerisinde dilediğiniz bir saatte vize ile ilgili bilgi almak, evraklar hakkında sorular sormak veya evrak düzenlerken ihtiyacınız olan her türlü konu da teknik destek almak için bu numaradan bizi arayabilirsiniz. Tecrübeli ve deneyimli personellerimiz ile sizlere sunmuş olduğumuz vize danışmanlık ve teknik destek hizmetleri ile vize başvuru sürecinizin daha kolay ilerlemesini sağlıyoruz.

 

Vize başvurunuz için ücretsiz randevu hizmeti veren Ankara Polonya vize başvuru merkezi, yetkili vize acentelerinin tamamı ile anlaşmalı olarak çalıştığından sizin için en uygun tarihe randevu alıyor. Bu sayede vize değerlendirme sürecinden kaynaklı olarak seyahat tarihiniz ile ilgili olarak bir sorun yaşamıyorsunuz. Profesyonel olarak uzun yıllardır vize danışmanlık hizmeti veren, vize almak isteyen herkese aynı zamanda danışmanlık hattı üzerinden teknik destek veren vize merkezi, vize sürecinin her aşamasında en ince ayrıntısına kadar tüm konular için sizlere danışmanlık hizmeti sunuyor. Vize almak için zorlu bir süreç geçirmenize gerek kalmadan, kısa süre de vize evraklarınızı tamamlamak ve başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanmasını sağlayabilmek için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve teknik olarak yardım almaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×