Plymouth Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Plymouth Vize

İngiltere Plymouth Vize Başvurusu

Plymouth, İngiltere’nin eğitim açısından en önemli şehirlerinden biridir. Özellikle yurt dışından gidecek olan kişilerin kayıt olabileceği birçok dil okulu mevcuttur. Aynı zamanda turistik şehirlerden biri olan şehre gitmek için vize almanız gerekir. Vize başvuruları için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Plymouth İçin Vize Gerekli Mi?

Plymouth, İngiltere’nin Güney Batı bölgesinde bulunan şehirlerinden biridir. Plymouth için vize gerekli mi: İngiltere, vize şartı olan ülkelerden biri olduğu için vize alınması gereklidir.

Plymouth İçin Vize Şartları

Plymouth şehrine eğitim alma, dil kursuna kayıt olma ve seyahat etme gibi amaçlarla gitmek için başvuru yapabileceğiniz farklı vize türleri vardır. Plymouth için vize şartları vize türüne göre farklılık gösterse de temel olarak sağlanması gereken şartlar vardır. Plymouth vize şartları; başvuru yapan kişinin güncel pasaportu olması, şehirde geçinebilecek maddi gelirinin olması, seyahat sigortası olması ve istenen belgelerin tümünü teslim etmesi gibi şartlardır.

Plymouth Turist Vizesi

Plymouth turist vizesi İngiltere’de kısa süre kalmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği vize türlerinden biridir. Bu vizeye başvuru yapacak kişilerin otel rezervasyonlarını, uçak biletlerini ve istenen diğer belgeleri vize merkezine teslim etmesi gerekir. Turistik vize, şehirde en fazla 6 ay konaklanmasına olanak tanır.

Plymouth Vize Başvurusu

Plymouth vize başvurusu yapacak kişilerin öncelikle vize başvuru formunu doldurarak randevu alması gerekir. Vize randevu belgesinin çıktısı, başvuru formu çıktısı ve istenen diğer İngiltere vize belgeleri ile vize merkezine müracaat edilerek başvuru yapılabilir.

Plymouth Vize Evrakları

İngiltere, vize türleri için farklı belgeler talep etmektedir. Plymouth vize evrakları; güncel pasaport, başvuru formu çıktısı, fotoğraf, randevu formu çıktısı, gelir belgesi ve sponsor belgeleri gibi evraklardır.

Plymouth Vize Fiyatları/Ücreti

Şehre gitmek için alabileceğiniz farklı vize türleri vardır. Vize ücretleri, geçerlilik süresine göre belirlenmiştir. Plymouth vize fiyatları/ücreti 6 ay geçerliliği olan standart vize için 128 dolardır.

10 yıl geçerliliği olan Plymouth vize ücreti 1098 dolardır.

Plymouth Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Plymouth vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize başvurusu 15-20 gün içerisinde açıklanır.

Plymouth Vizesi Nasıl Alınır?

Plymouth vizesi nasıl alınır: Vize almak için İngiltere konsolosluğuna müracaat edilmesi gerekir. Plymouth vize şartlarının sağlanması ve istenen evrakların tamamlanması ardından vize merkezine başvuru yaparak işlemler tamamlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×