Oxford Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Oxford Vize

İngiltere Oxford Vize Başvurusu

Bu şehir İngiltere’nin güneydoğusunda yer alır ve dünyanın en önemli üniversitelerinden olan Oxford Üniversitesi’ne ev sahipliği yapar. Eğer siz de bu güzel şehre seyahat etmek isterseniz o zaman önce Oxford vize yani aslında İngiltere vizesi almak zorundasınız.

Oxford İçin Vize Gerekli mi?

Oxford için vize gerekli mi sorusunun yanıtı olarak İngiltere vizesi alınmasının zorunluğu olduğunu altını çzerek belirtelim. Aksi takdirde ülke sınırları içerisine giriş yapmanız mümkün değildir.

Oxford İçin Vize Şartları

Oxford vize almak isteyen kişiler, İngiltere’nin katı politikasından çekinmektedirler. Ancak Oxford için vize şartları kapsamında sizden talep edilen evrakları ve seyahat teminatlarınızı sunduğunuz sürece vize almanız son derece kolay olacaktır.

Oxford Turist Vizesi

Oxford turist vizesi; aslında İngiltere turistik vize ile aynı anlama gelmektedir. Bu ülkeye yapacağınız turistik seyahatler için turistik vize almanız şarttır.

Ülke sınırları içerisinde kalma süreniz ise, başvurduğunuz vize türüne göre değişkenlik gösterir.

Oxford Vize Başvurusu

Oxford vize için ilk adım vize başvurusunda bulunmak olacaktır. Sizden talep edilen evrakları tamamladıktan sonra Oxford vize başvurusu işlemlerinizi, konsoloslukların yetkilendirdiği başvuru merkezlerine gerçekleştirebilirsiniz.

Oxford Vize Evrakları

Oxford vize evrakları, başvuracağınız vize türü ve süresine göre farklılık gösterecektir. Ayrıca vize evraklarında ülkeler dönem dönem güncelleme yapabilmektedirler. Bu yüzden en güncel evrak listesine ulaşabilmek adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aksi takdirde sadece internet üzerinde yer alan bilgilere baktığınızda olumsuz durumlar ile karşılaşabilme ihtimaliniz var.

Oxford Vize Fiyatları/Ücreti

Oxford vize fiyatları/ücreti vize türü ve süresine göre değişkenlik gösterdiğinden dolayı, öncelikle kalış sürenizi kesinleştirmeniz şarttır. Süreye göre turistik vize harçları:

  • 6 aylık vize: 135 USD
  • 2 senelik vize: 486 USD
  • 5 yıllık vize: 885 USD’ dir.

Oxford Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Oxford vizesi kaç günde çıkar sorusunun yanıtı olarak net bir tarih vermek doğru değildir. Ancak genel olarak bu sonuçlar 15 ila 30 iş günü içerisinde açıklanmaktadır.

Oxford Vizesi Nasıl Alınır?

Oxford vizesi nasıl alınır sorusu için başvurduğunuz vize türünde sizden talep edilen evrak listesindeki evrakları eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×