Newcastle Upon Tyne Vize Başvuru İşlemleri - Eraytur
İngiltere Vizesi

Newcastle Upon Tyne Vize

İngiltere Newcastle Upon Tyne Vize Başvurusu

Newcastle Upon Tyne, Newcastle olarak bilinen İngiltere’nin en önemli tatil şehirlerinden biridir. Şehre gitmek için İngiltere turistik vizesinin alınması zorunludur. Vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Newcastle Upon Tyne İçin Vize Gerekli Mi?

Newcastle, İngiltere’ye bağlı turistik şehirlerden biridir. Newcastle Upon Tyne için vize gerekli mi: Şehre gitmek için İngiltere vizesi türlerinden birinin alınması gereklidir.

Newcastle Upon Tyne İçin Vize Şartları

Şehre gitmek için yapılacak vize başvurusunda sağlanması gereken belirli şartlar vardır. Newcastle Upon Tyne için vize şartları; güncel pasaporta sahip olma, seyahat sağlık sigortasının olması, maddi gelirinin şehirde yaşamak için yeterli olması ve Newcastle Upon Tyne vize için istenen tüm evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasıdır.

Newcastle Upon Tyne Turist Vizesi

Newcastle Upon Tyne turist vizesi şehirde kısa süreli konaklamaya olanak tanıyan İngiltere vize türlerinden biridir. Bu vize, geçerlik süresi 6 ay ve 10 yıl olacak şekilde farklılık gösterir.

Turistik vizeler, ülkede maksimum 6 ay kalınmasına imkan tanır.

Newcastle Upon Tyne Vize Başvurusu

Newcastle, İngiltere’ye bağlı bir şehir olmasından dolayı seyahat etmek için İngiltere vizesi almak gerekir. Newcastle Upon Tyne vize başvurusu İngiltere konsolosluğu tarafından yayınlanan vize başvuru formunun doldurulması ile yapılabilir. Başvuru formu çıktısı, vize talep dilekçesi ve İngiltere vize için gereken evraklar hazırlandıktan sonra vize merkezine başvuru yapılabilir.

Newcastle Upon Tyne Vize Evrakları

İngiltere vize başvurularının tamamlanması için hazırlanması gereken belirli belgeler vardır. Newcastle Upon Tyne vize evrakları; güncel pasaport, kimlik fotokopisi, başvuru formu çıktısı, vize talep dilekçesi, fotoğraf, gelir belgesi ve sponsor belgeleri gibi evraklardır.

Newcastle Upon Tyne Vize Fiyatları/Ücreti

İngiltere vize türlerinin fiyatları, geçerlilik süresine göre belirlenmiştir. Newcastle Upon Tyne vize fiyatları/ücreti 6 ay geçerlilik süresi olan vize için 128 dolardır. 2 yıl süreli vize ücreti 486 dolar, 5 yıl geçerlilik süresi bulunan Newcastle Upon Tyne vize ücreti 885 dolardır.

Newcastle Upon Tyne Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Newcastle Upon Tyne vizesi kaç günde çıkar: vize başvuruları 15-20 gün içinde sonuçlanır.

Newcastle Upon Tyne Vizesi Nasıl Alınır?

Newcastle Upon Tyne vizesi nasıl alınır: İngiltere konsolosluğu web adresinde yayınlanan başvuru formunu doldurarak vize başvuru randevusu almanız gerekir. Newcastle Upon Tyne vize randevu tarihinde istenen evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi ile vize alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×