Liverpool Vizesi İçin İstenen Güncel Belgeler - Eraytur
İngiltere Vizesi

Liverpool Vize

İngiltere Liverpool Vize Başvurusu

Liverpool, müze, sanat etkinlikleri, gösteri merkezleri gibi özellikleri ile en çok turist çeken İngiltere şehirlerinden biridir. Şehre gitmek için seyahat, eğitim, çalışma vize türlerinden birini almanız gerekir. Liverpool vize işlemleri için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Liverpool İçin Vize Gerekli Mi?

Liverpool için vize gerekli mi: İngiltere, Türkiye’ye vize şartı koyan ülkelerden biri olduğun için vize alınması gereklidir.

Liverpool İçin Vize Şartları

Liverpool için vize şartları başvuru yapacağınız vize türlerine göre değişse de temel olarak uyulması gereken şartlar vardır. Şehre gidecek olan kişinin geçinmek için yeterli gelirinin olması, seyahat sağlık sigortası olması, başvuru formunu doğru bir şekilde doldurması ve Liverpool vize için gerekli evrakların tümünü hazırlaması şartları vardır.

Liverpool Turist Vizesi

Liverpool turist vizesi ülkede kısa süreli konaklamak isteyen kişilerin alması gereken vizedir. Bu vize, şehirde en fazla 6 ay konaklanmasına imkan tanır.

Liverpool Vize Başvurusu

Şehre gitmek için İngiltere vize türlerinden birinin alınması zorunludur. Liverpool vize başvurusu İngiltere konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetkili vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapmak için İngiltere vize başvuru formunun doldurulması, randevu tarihinde istenen tüm evrakların teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi gerekir.

Liverpool Vize Evrakları

Vize almak isteyen kişilerin hazırlaması gereken evraklar, İngiltere konsolosluğu tarafından duyurulur.

Liverpool vize evrakları; güncel pasaport, başvuru formu çıktısı, kimlik fotokopisi, fotoğraf ve gelir belgesi gibi belgelerdir.

Liverpool Vize Fiyatları/Ücreti

Liverpool vize fiyatları/ücreti geçerlilik süresine göre belirlenir. 6 ay geçerliliği olan standart vize ücreti 128 dolardır. 2 yıl geçerliliği olan Liverpool vize ücreti 486 dolardır.

Liverpool Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Şehre gitmek için vize başvurusu yapıldıktan kısa süre sonuçlar olumlu veya olumsuz yönde açıklanır. Liverpool vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize sonuçları 15-20 gün içerisinde açıklanmaktadır.

Liverpool Vizesi Nasıl Alınır?

Liverpool vizesi nasıl alınır: Vize başvuru formunun doldurulması ve vize talep dilekçesinin hazırlanması ardından online randevu alınmalıdır. Randevu tarihinde Liverpool vize için gerekli evrakların vize merkezine teslim edilmesi ve vize ücretinin ödenmesi ardından işlemler tamamlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×