Lincoln Vize Başvurusu İçin İstenen Evraklar - Eraytur
İngiltere Vizesi

Lincoln Vize

İngiltere Lincoln Vize Başvurusu

Lincoln Birleşik Krallık İngiltere’de bulunan merkezi şehir kuruluşudur. Lincoln vize işlemleri için İngiltere konsolosluğuna, prosedüre uygun evrak teslimi yapılması ve düzenlemelerin eksiksiz yerine getirilmesi şartı bulunmaktadır. İngiltere vize işlemleri için vize merkezi ile irtibat kurarak, bilgi alabilirsiniz.

Lincoln İçin Vize Gerekli Mi?

Lincoln İngiltere’nin doğu Midlands bölgesinde bulunan şehir kuruluşlarından biri olarak vizesiz geçiş yapılmamaktadır. Vize işlemlerinin 6 aylık, 2 yıllık ve 5 yıllık olarak gidiş nedeni belirtilerek konsolosluk üzerinden alınması, işlem kaydı oluşturulması gerekir.

Lincoln İçin Vize Şartları

Lincoln vize şartlarında, evrakların eksiksiz teslim edilmesi, gri, yeşil, bordo ve siyah pasaportların en az 6 aylık olması şartı bulunur. İngiltere konsolosluğundan alınacak dilekçe örneği ve form ile başvuru yapılarak, iş, eğitim, ziyaret, tatil ve kültürel gezi olmak üzere ülkeden çıkış nedeni bildirilmelidir.

Lincoln Turistik Vize

Turistik vize başvurusunda, Lincoln vize prosedürüne göre 90 günlük ve 180 günlük İngiltere’de ikamet etme seçeneği sunulur. Otel ve uçak rezervasyon belgeleriyle birlikte başvuru sürecindeki, gidilecek diğer ülkelerin de bildirilmesi gerekmektedir.

Lincoln Vize Başvurusu

Vize başvurusu için İngiltere konsolosluğu prosedürüne uygun evrak düzenlemesi yapılmalıdır. Evrak ve belgelerin ıslak imzalı olarak teslim edilmesi, imza ve damgaların tarihinin belirtilmiş olması gerekmektedir. Lincoln vize başvurusu online olarak da konsolosluk üzerinden yapılabilmektedir.

Lincoln Vize Evrakları

Tam vukuatlı nüfus kaydı, evlilik cüzdanı ve çıkış nedenine bağlı belgeler, iş, eğitim, ticari faaliyet dahilinde verilmelidir. Evraklarda son 6 ayın hesap dokumanı ve maaş bordosu da olmalıdır.

Pasaportun en fazla 6 ay içinde çıkarılmış olması şartı vardır.

Lincoln Vize Fiyatı/ Ücreti

Lincoln kalınacak süreye göre ücretler belirlenmektedir. 6 aylık vize başvurularında ödenecek tutar 128 dolardır. 10 yıllık vize işlemleri için 1098 dolar ve 2 yıllık için 492 dolar ödemeniz gerekmektedir.

Lincoln Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Resmi tatiller dışında 10 iş gününde Lincoln vizesi sonuçlanacaktır. Konsolosluk yoğunluğuna göre süreç 15 iş gününe kadar sürebilir.

Lincoln Vizesi Nasıl Alınır?

Lincoln vize başvurusu İngiltere konsolosluğu üzerinden rezervasyon yapılarak online olarak veya direkt başvuru yapılarak alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×