Hollanda Aile Birleşimi Vizesi - Eraytur
Hollanda Vizesi

Hollanda Aile Birleşimi Vizesi

Hollanda aile birleşimi vizesi

 

Hollanda Aile Birleşimi Vizesi, Hollanda vatandaşları ile evlenmiş kişilerin Hollanda’ya belli bir süre için oturma amaçlı gidebilmesini, Hollanda’da oturum izni bulunan şahısların aile bireylerini yanına alabilmesini sağlayan uzun süreli bir vize türüdür.

Hollanda Aile Birleşimi vizesi genelde 6 aylık ya da 1 yıllık olarak düzenlenir, bu süre içinde Hollanda’da oturum hakkı sağlamaktadır. Sürenin bitiminde yeniden başvuru yapmak gerekmektedir. Aile Birleşimi vizesi için başvuru yapacak kişiler şahsen Hollanda Büyükelçiliği vize bölümüne başvurmak durumundadır.

Aile Birleşimi vizesi için Hollanda vize başvuru merkezleri >> eraytur.com/hollanda-vize-basvuru-merkezleri/  koordinasyon işlemlerini yürütebilmektedir. Uzman danışmanlar kontrolünde vize başvuru dosyalarını hazırlanır ve Hollanda dış temsilciliklerinden vize randevuları alınır. Titizlikle incelenen aile birleşimi vize başvuruları için vize başvuru merkezlerinde hazırlanan vize başvuruları en doğru yöntemdir.

Hollanda Aile Birleşimi Vizesi İçin İstenen Belgeler

Hollanda Aile Birleşimi vizesi uzun süreli D Tipi bir ulusal vize türüdür. Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize kriterleriyle uyumlaştırılmış vize başvuruları için Hollanda dış temsilciliklerinden randevu almak ve istenen Hollanda vize evrakları>> eraytur.com/hollanda-vize-evraklari/  dosyasını teslim etmek gerekmektedir. Her aile bireyi şahsen vize başvurusunda bulunmalıdır.

Hollanda Aile Birleşimi vizesi için istenen belgeler şunlardır:

 • Kimlik belgeleri ve fotokopileri- Nüfus cüzdan fotokopileri, kimlik kartı fotokopileri, görev kimlik kartları fotokopileri hazırlanmalıdır.
 • Geçerli pasaport, pasaport fotokopileri ve eski Schengen vizeleri- Geçerli pasaport ve eski pasaportların fotokopileri verilmelidir. Eski Schengen vize fotokopileri ekte olmalıdır.
 • Biyometrik fotoğraflar- Vize başvuru dosyasında uygun şekilde çektirilmiş, beyaz arka fonda biyometrik fotoğraflar olmalıdır.
 • Vukuatlı Nüfus kaydı ve Adli sicil kaydı- Barkotlu tam vukuatlı nüfus kaydı ve adli sicil kaydı alınmalıdır.
 • Hollanda vatandaşı kişinin uluslararası doğum belgesi- Hollanda vatandaşı eşin doğum belgesi fotokopisi bulunmalıdır.
 • Hollanda’da oturum izni bulunan kişinin oturum belgesi- Hollanda’da oturum ve çalışma izni bulunan kişinin izin belgeleri verilmelidir.
 • Uluslararası Evlilik Belgesi-
 • Türkiye’de evlenmiş çiftlerin evlilik cüzdanı ve uluslararası geçerlilik belgesi- Evli çiftler Türkiye’de verilen evlenme cüzdanlarının örneğini vermelidir.
 • Hollanda’daki konutun kira kontratı ya da tapu fotokopisi- Hollanda’daki konutun kira kontratı ya da tapu fotokopisi sunulmalıdır.
 • Gelir belgeleri, iş durumu- Tüm gelir belgeleri, maaş bordroları, banka hesap özeti bilgileri verilmelidir. İşyeri hakkında bilgiler hazırlanmalıdır.
 • Boşanmış kişilerin boşanma ilamı- Daha önce boşanmış kişiler boşanma belgelerini sunmalıdır.
 • Çocuklar için velayet belgeleri- Reşit olmayan çocukları veraset ya da velayet belgeleri düzenlenmelidir.
 • Hollanda vize formu>> eraytur.com/hollanda-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçe- Vize başvuru formu hatasız doldurulmalı, şahsi talep dilekçesi yazılmalıdır.

Hollanda Aile birleşimi vize başvuru dosyası uzman danışmanlar desteğinde dikkatlice hazırlanmalı, vize randevularında doğru bilgiler verilmeli ve vize prosedürüne özen gösterilmelidir. Global Visa Services vize başvuru merkezleri Gaziantep ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin her yerinden vize başvurularını kabul etmektedir.

Hollanda vizesi için başvuru merkezlerinin iletişim bilgilerine https://www.eraytur.com/hollanda-vize-basvuru-merkezleri/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×