Hollanda Turuncu Halı Vizesi - Eraytur
Hollanda Vizesi

Hollanda Turuncu Halı Vizesi

Hollanda Turuncu Halı vizesi Hollanda ile sürekli iş bağlantıları bulunan iş adamları, firma yetkilileri, firma çalışanları ve kuruluşlar için düzenlenmiş kolaylaştırıcı bir vize türüdür. 2008 yılından beri uygulamada olan Hollanda Turuncu halı vizesi ile iş dünyası insanları Hollanda’ya kolayca vize alabilmektedir.

Hollanda Turuncu Halı Vizesi

Hollanda Turuncu Halı vizesi için şu evraklar vize başvuru sahibi tarafından hazırlanmalıdır:

  • Hollanda seyahati yapacak kişinin geçerli pasaportunun aslı: Geçerli pasaport10 yıldan eski olmamalıdır, içinde  2 adet boş vize sayfası bulunmalıdır ve planlanan dönüş tarihinden itibaren 3 ay daha geçerli olmalıdır.
Turuncu Halı vize nedir?
Turuncu vize ticari hayatta olan kişiler için gereken bir vizedir.
9Hollanda turklere vize veriyor mu?
Hollanda Türklere sık sık vize veren ülkelerden biri olmaktadır.
Hollanda vizesi almak zor mu?
Hollanda vizesi almak şartlar sağlandığı sürece zor olmamaktadır.
  • Hollanda Turuncu Halı Vize Başvuru Formu: Vize başvuru sahibi tarafından eksiksiz, özenli bir şekilde doldurulmuş ve ıslak imza ile imzalanmış Schengen vize başvuru formu. Vize başvuru sahibi 18 yaşının altındaysa Hollanda vize başvuru formuna her iki velinin ( ya da yasal velinin) imzası gerekmektedir.
  • Bir tane fotoğraf: Standartlara uygun (yüz cepheden görünür), yeni çekilmiş(son 6 aydan daha eski olmayan), arka fon beyaz zeminli bir adet biyometrik fotoğraf (35×45 mm ebat)
  • Hollanda Vize ücreti: Hollanda Vize ücreti nakit olarak başvuru merkezlerimizde ödenmektedir. 0-12 yaş arası bedelsizdir.
  • Acente/Firma Yetkilendirme Yazısı: Vize başvuru sahibi tarafından eksiksiz ve hatsız doldurulmuş, imzalanmış olmalıdır. (Başvuru bizzat yapıldığında gerek yoktur.)
  • Şirket Referans mektubu: Vize başvuru sahibinin şirketinden antetli kağıda yazılmış, Turuncu Halı vizesi için imza yetkisi bulunan kişi tarafından imzalanmış resmi referans mektubu . Hollanda seyahati amacı ve istenilen vize süresi belirtilmelidir.
  • Eski ve yeni pasaportun fotokopileri: Yeni ve geçerli pasaportun ve varsa daha önceden alınmış eski pasaportların bütün vize işlenmiş sayfalarının renkli fotokopileri (kimlik bilgileri, geçerlilik süreleri, mevcutsa vizeli ve mühürlü sayfalar, vb.) alınmış eski Schengen, İngiltere, Amerika ve Kanada vizelerinin renkli fotokopileri.
  • Yabancılar için Türkiye ikamet belgesi: Türk vatandaşı olmayan kişilerin oturum izni.
NOT: Eksiksiz sunulan vize evrakları Hollanda Turuncu halı vize başvurusunun gecikme olmadan sonuçlanma şansını artırır. Verilen bu evraklar vizenizin onaylanacağını garanti etmez. Ankara Hollanda Büyükelçiliği ve İstanbul Hollanda Konsolosluğu gerek görüldüğü koşullarda ek evrak isteme hakkına sahiptir. Hollanda Turuncu Halı vizesi için verilen evraklar vize başvuru sahibine geri iade edilemez, Bu nedenle orijinal evraklar yerine fotokopileri verilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×