Hollanda Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler için vize - Eraytur
Hollanda Vizesi

Hollanda Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler için vize

Pasaportun aslı: 10 yıldan eski olmamalı, içerisinde 2 adet boş vize sayfası bulunmalı ve planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 3 ay daha geçerli olmalıdır.

Hollanda Remigrant / Erken emeklilik alan kişiler için vize

Vize Başvuru Formu: Başvuru sahibi tarafından kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Schengen vize başvuru formu. Başvuru sahibi 18 yaşının altındaysa başvuru formuna her iki velinin (veya yasal velinin) imzası gerekmektedir.

 

 

Bir adet fotoğraf: Standartlara uygun (yüz görünür), yeni çekilmiş(6 aydan daha eski olmayan), arka fon beyaz bir adet biyometrik fotoğraf (35×45 ebat)

Vize ücreti: Vize ücreti nakit olarak başvuru merkezimizde ödenmektedir. 0-12 yaş arası ücretsizdir.

Acente/Firma Yetkilendirme Yazısı: Başvuru sahibi tarafından doldurulmuş ve imzalanmış olmalıdır. (Başvuru şahsen yapıldığında gerek yoktur.)

Erken emeklilik belgesi: Sosyal sigorta bankasından (SVB) ödenek aldığınıza dair belge.

Pasaport fotokopileri: Yeni pasaportun ve varsa daha önceden alınmış eski pasaportların bütün işlenmiş sayfalarının fotokopileri (kimlik bilgileri, geçerlilik süreleri, varsa vizeli ve mühürlü sayfalar, vb.) varsa eski Schengen, İngiltere, Amerika ve Kanada vizelerinin fotokopileri.

NOT: Eksiksiz sunulan evraklar başvurunun gecikme olmadan sonuçlanma şansını artırır. Şunu unutmayın ki; verilen bu evraklar vizenizin onaylanacağını garanti etmez. Ankara Hollanda Elçiliği ve İstanbul Hollanda Konsolosluğu gerek gördüğü takdirde ek evrak isteme hakkına sahiptir. Verilen evraklar geri iade edilemez, bu nedenle orijinal evraklar yerine fotokopilerini getiriniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×