Hollanda Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Hollanda Vizesi

Hollanda vize istiyor mu? Hollanda Türk vatandaşlarından yeşil, gri ve siyah pasaportlular için 180 gün içerisinde 90 günle sınırlı olmak üzere vize muafiyeti uygular. Fakat bordo pasaportlu Türk vatandaşları için ise vize alınması şarttır.

Hollanda vizesi almak için öncelikle vize türü seçilmelidir. Hollanda Schengen anlaşması dâhilinde bir ülkedir ve bu sebeple tüm vize işlemleri Schengen kurallarına göre olmalıdır. Kısa süreli ya da uzun süreli vize başvuruları için Eray Tur tüm süreçleri yakından takip etmektedir.

Hollanda vize başvurusu yapmak için öncelikle biyometrik verilerin, yani parmak izinin tanıtılması gerekir. Daha önceden alınmış Schengen vizesi varsa bu durumda parmak izi taraması şart değildir. Fakat son 3 yıl içerisinde Schengen vizesi alınmış ise gerek yoktur.

Hollanda vizesi evrakları vizenin türüne göre değişmektedir. Fakat alınacak vizeye göre vize başvuru formu, 6 ay daha geçerli pasaport, banka hesap bilgileri, otel ve uçak rezervasyonu gibi bilgiler şarttır.

Hollanda vizesi ücreti konsolosluk harcı Euro üzerinden ödenir. Resmi makamlara ödenen bu ücretler her yıl değişebilmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×