Harrogate Vize Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır? - Eraytur
İngiltere Vizesi

Harrogate Vize

İngiltere Harrogate Vize Başvurusu

Harrogate İngiltere’nin kuzey kesiminde bulunmaktadır. North Yorkshire bölgesinde bir yerleşim alanı olarak İngiltere vize şartları ve prosedürü gereğince Türkiye’nin gidilebilir. Vize merkezi Harrogate vize işlemleriniz için bilgi aktarımı yapacak, evrak düzenleme ve rezervasyon işlemlerinizde yardımcı olacaktır.

Harrogate İçin Vize Gerekli Mi?

Türkiye’den İngiltere’ye vize başvurusu yapılarak gidilme imkanı vardır. Vize başvurunuzun onaylanması için eksiksiz evrak, sabıkasız nüfus kaydı ve ülke dışına çıkma kısıtlamanız olmamalıdır.

Harrogate İçin Vize Şartları

Pasaport ile vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Gri, siyah, bordo ve yeşil pasaportun en fazla 6 aylık olması şartıyla birlikte, yurtdışına çıkma kısıtlamanız olmadan başvuru yapmanız şartlar arasında yer alır.

Harrogate Turistik Vize

Birleşik Krallık vize başvuru işlemlerinde turistik vize için 90 günlük ve 180 günlük kısa dönemli başvuru seçenekleri vardır.

2 yıllık ve 5 yıllık vize başvuru işlemlerinizde, aile birleşimi, hizmet, eğitim ve iş şartlarına göre düzenlemeler yapılmalıdır.

Harrogate Vize Başvurusu

Harrogate vize başvurusunu İngiltere konsolosluğu üzerinden , evrak düzenlemesi, rezervasyon işlemleri ve belgeleriyle birlikte yapmalısınız. Vize harç bedeli dekontuyla, online alandan da başvuru yapma seçenekleri sunulmaktadır. Vize başvuru evresinde konsolosluktan randevu alabilir, başvuru işlemleriniz hakkında detayları konsolosluk resmi sitesinden alabilirsiniz.

Harrogate Vize Evrakları

6 Aylık vize evraklarıyla, pasaport, nüfus kaydı ve hesap dokumu ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Türkiye’den başvuru yaparken, tam vukuatlı nüfus kaydı ile başvuru yapabilir, başvurunuz için evrakları e devlet üzerinden alabilirsiniz. Resmi belge olarak rezervasyon işlemlerinize dayalı bütün evrakları, harç dekontunu da evraklarla birlikte teslim etmesiniz.

Harrogate Vize Fiyatları/ Ücretleri

Harrogate vize fiyatları 6 aylık vize başvurularında 128 dolardır. 10 yıllık başvuru işlemleriniz için 1098 vize harcı bedeli bulunurken, 2 yıllık 492 dolardır. 5 yıllık başvurular için 895 dolar ödeme yapmanız gerekmektedir.

Harrogate Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Harrogate vizesi başvurusunun sonuçlanması için konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak 10 iş günü ile 15 iş günü arasında tarihler belirlenir. Resmi tatillerde süreç uzayabilmektedir.

Harrogate Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere konsolosluğu üzerinden alabileceğiniz Harrogate vizesi için online hizmet alanından da yararlanabileceğiniz seçenekler sunulmuştur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×