Greenwich Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Greenwich Vize

İngiltere Greenwich Vize Başvurusu

İngiltere konsolosluğu üzerinden Birleşik Krallık vize işlemlerinizi yapabileceğiniz beş farklı vize türü vardır. Eğitim, iş, ticari, turistik ve ziyaret amaçlı Greenwich vize işlemleriniz için vize merkezi size destek olarak, evrak düzenleme ve rezervasyon işlemlerinizde yanınızda olacaktır.

Greenwich İçin Vize Gerekli Mi?

İngiltere vize başvuru  işlemleri yaparak Greenwich bölgesine giriş yapabilirsiniz. İngiltere Türkiye’den vizesiz işlem yapmamaktadır. Bütün bölgelerine vize alabileceğiniz 90 günlük, 180 günlük 2 yıllık ve 5 yıllık vize seçenekleri sunulmuştur.

Greenwich İçin Vize Şartları

Greenwich vize almak için en fazla 6 aylık pasaport kaydınızın oluşturulmuş olması şartı bulunur. Bütün evrak ve belgeleriniz yakın tarih mümkünse 1 ay içinde alınmış olması avantajlı olacaktır. Vize almanız için konsolosluğa randevu alarak başvuru yapabilirsiniz.

Greenwich Turistik Vize

Greenwich turistik vize işlemleri için 90 günlük ve 180 günlük vize başvurularının yapılması gerekmektedir. İş, ticari faaliyet, eğitim, tatil ve ziyaret amaçlı çıkışlarınızı belirten konsolosluk dilekçesiyle birlikte, Türkiye’den çıkış ve dönüş tarihlerinizin de belirtilmesi şartı bulunur.

Greenwich Vize Başvurusu

Greenwich vizesi için bizzat İngiltere konsolosluğuna, sağlık sigortası teminatı, 6 ay içinde çıkarılmış pasaport ve dilekçe ile başvuru yapmanız gerekir.

Vize başvuruları için İngiltere konsolosluğu saat 9.00 ile 16.30 arasında hizmet vermektedir.

Greenwich Vize Evrakları

Vize evraklarınızın eksiksiz olarak konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir. Greenwich vizesi için, nüfus kaydı, 6 aylık pasaport, vize harcı, konsolosluk hizmet bedeli, hesap kartı ve maaş dokümanlarının ıslak imzalı olarak konsolosluğa teslim edilmesi şartı vardır.

Greenwich Vize Fiyatları / Ücreti

Greenwich vize fiyatları 2021 düzenlemelerine göre 6 aylık turistik vize için 128 dolardır. 2 yıllık turistik vize için 492 dolar ve 5 yıllık başvurular için 895 dolar olarak düzenlemiştir. 10 yıllık başvurularınız için 1098 dolar ödemeniz gerekmektedir.

Greenwich Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Greenwich vizesinin 10 iş günü ile 15 iş günü içinde çıkması beklenmektedir. Resmi tatillerde süreç 20 güne kadar uzayabilir.

Greenwich Vizesi Nasıl Alınır?

Vize almak için İngiltere konsolosluğu üzerinden prosedüre uygun başvuru yapılması, gidilecek bölge ve rezervasyon belgeleriyle evrak teslimi yapılması şartı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×