Foggia Vize - Güncel Vize İşlemleri - Eraytur
İtalya Vizesi

Foggia Vize

İtalya Foggia Vize Başvurusu

Foggia; İtalya’nın Apulien bölgesinde yer almakta ve her sene onlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Eğer siz de bu güzel kente seyahat etmek isterseniz o zaman öncelikle Foggia vize almak zorundasınız. Aslında bu şehir İtalya’da yer aldığı için vize alırken İtalya vizesi almak için Schengen vizesi almanız gerekmektedir.

Foggia İçin Vize Gerekli mi?

Foggia için vize gerekli mi sorusunun yanıtını merak edenler için bu şehire yapılacak olan geziler için Foggia vize yani İtalya Schengen vizesi almanın zorunlu olduğunu söyleyebiliriz.

Foggia İçin Vize Şartları

Foggia için vize şartları arasında en önemli kurallar; başvuracağınız vize türünün seçilmesi, bu vize türü için talep edilen harç ücretinin yatırılması ve İtalya schengen vizesi başvurusunda bulunulmasıdır.

Foggia Vize Başvurusu

Foggia vize almak isteyenler İtalya Schengen vizesi için başvuruda bulunmadan önce hangi kategoriden başvuru yapacaklarını bilmek zorundadır. Bu netleştirildikten sonra Foggia vize başvurusu yapılabilir.

Foggia Vize Evrakları

Foggia vize evrakları konusunda detaylı bilgi almak ya da en güncel evrak listesine ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Foggia Vize Fiyatları/ Ücreti

Vize başvurusunda bulunacakların belirli miktarlarda olan vize ücretini ödemeleri gerekmektedir. Foggi vize fiyatları/ ücreti bu bağlamda hangi vize türüne başvuruda bulunacağınıza göre değişmektedir. İtalya schengen vize türü aşağıdaki gibidir:

  • Turistik vize: 160 Euro
  • Eğitim vizesi: 100 Euro
  • Ticari vizesi: 135 Euro
  • İş seyahati: 135 Euro

Foggia Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Foggia vizesi kaç günde çıkar merak edenler için kısa süreli vizelerin yaklaşık 7- 10 gün içerisinde açıklandığını belirtebiliriz. Ancak uzun süreli vizelerin açıklanma tarihi daha uzun süre alabilir.

Foggia Vizesi Nasıl Alınır?

Foggia vizesi nasıl alınır sorusunun cevabını merak edenler için öncelikle hangi vize türüne başvurulacağını belirlemek tavsiye edilebilir. Daha sonra başvuracağınız kategorideki vize için gerekli olan evrak listesini doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz ve yine vizeniz için gerekli olan vize harç bedeli ödemeniz gerekmektedir. Evraklarda meydana gelen hata ya da eksiklik ve ya harç bedelinin yatırılmaması vize başvurunuzun reddine neden olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×