İtalya Vize Başvuru Merkezleri

  Ankara

   Adres

  Farabi Sk.49/2 Çankaya

   Telefon/Faks

  0850 969 83 75

   Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

   Eposta

  ankara@eraytur.com

   

  Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

  Global Visa Services

  Telefon/Faks

  Tel:    +90 (850) 969 83 75

  Faks: +90 (850) 969 46 27

   

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
  Cumartesi: 10.00 – 14.00

   Eposta

  info@eraytur.com

   

   

  Ankara İtalya Vize Başvuru Merkezi

   

  İtalya’ya seyahat etmek, turistik, eğitim, ticari, iş veya aile ziyareti amacı ile İtalya’ya gitmek isteyenlerin almak zorunda oldukları İtalya vizesi birtakım prosedürlerin yerine getirilmesi sonucunda verilmektedir. İtalya hükümeti tarafından belirlenmiş olan vize başvuru evraklarının tamamlanmasından sonra Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş vize acentelerine başvuru yapılması sonrasında vizenize olumlu veya olumsuz cevaplar verilmektedir. İtalya vizesi almak isteyenler, yurt dışına ilk defa çıkacak olanlar için vize almak oldukça zor bir süreçtir. Vize almak için başvuru sürecinde profesyonel olarak danışmanlık hizmeti almak ve başvuru evraklarının eksiksiz bir şekilde tamamlamak çok önemlidir. Ankara İtalya vize başvuru merkezi bu konularda size hizmet veren ve vize sürecinizin kısa süre de tamamlanarak olumlu sonuç almanızı sağlayan profesyonel bir danışmanlık şirketidir.

   

  0 850 969 83 75 numaralı hat üzerinden 7/24 sizlere danışmanlık hizmeti veren firmanın personelleri, vize sürecinde her zaman telefon ile iletişim kurabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz kişilerdir. Vize evrakları, vize türleri, vize ile ilgili standartlar hakkında bilgi almak istediğinizde arayabileceğiniz danışmanlık firması olan Eraytur aynı zamanda başvuru yapmanız için sizin adınıza ücretsiz olarak randevu işlemlerini yapıyor. Vize evraklarınızın tamamladıktan sonra yetkili acentelere yapacağınız vize başvurunuz için almanız gereken randevuyu sizin adınıza alan firma yetkili vize acenteleri ile anlaşmalı olarak hizmet verdiği için seyahat tarihleriniz için en avantajlı tarihlere randevu alarak bu konu da avantaj sahibi olmanızı sağlıyor. Randevu@eraytur.com adresine mail atarak adınıza randevu alınmasını talep edebilirsiniz.

   

  Ankara İtalya vize başvuru merkezi olarak vize sürecinizde yanınızda yer alan, vize evraklarının güncel listesine göre vize evraklarınızın tamamlanmasını sağlayan ve vize işlemlerinizde sizlere kolaylık sağlayan danışmanlık firmasıyız. İtalya vize türlerinin tamamı için sizlere profesyonel olarak hizmet veren personellerimiz ile gün içinde dilediğiniz zaman iletişime geçebiliyor ve sormak istediğiniz soruları sorarak vize sürecini kısaltabiliyorsunuz. Vize almak isteyenler için randevu öncesinde başvuru evraklarının kontrolünü yapan tecrübeli ekibimiz vize başvuru evraklarınızın eksiksiz olarak tamamlanmasını sağlıyor. İtalya vize başvuru sürecinizin kısa süre de olumlu sonuçlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir