İtalya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
İtalya Vizesi

İtalya Vize Başvuru Merkezleri

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

[email protected]

 

İtalya vize başvuru merkezleri, İtalya kısa süreli vize işlemlerinin tamamlandığı, uzun süreli vizeler için uzman desteği sunulan vize ofisleridir. Gaziantep ve Ankara merkezleri başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden vize başvurularının kabul edildiği vize başvuru merkezlerinde kaliteli vize aracılık hizmetleri ve ek hizmetler sunulmaktadır.

İspanya Vize Başvuru Merkezleri

İtalya Vize Başvuru Merkezleri

İtalya vize başvuru merkezleri, İtalya dış temsilcilikleri ile uyumlu koordinasyon işlemlerinin yanında uzman vize danışmanı desteği ile vize başvuru sahiplerinin vize sürecinin her adımında yanındadır. Vize türü için gerekli İtalya vize evrakları listesine ücretsiz ulaşabileceğiniz vize başvuru merkezlerinde İtalya kısa süreli vize işlemleri güvenle tamamlanmaktadır.

İtalya vize nereden alınır?
İtalya için başvuruda bulunmak isteyen kişiler hangi vize türünü alacaksa ona uygun evrakları hazırlayarak müracaatlarını İtalya başvuru merkezleri vasıtası ile gerçekleştirebilirler.
İtalya şuan vize veriyor mu?
İtalya şu an yalnızca acil durumlar ve uzun dönem eğitim için öğrencilere vize vermektedir. Kısa süreli turistik vizeler için başvurular halen kabul edilmemektedir.
İtalya turistik vize veriyor mu?
Evet, bu ülkeye seyahat etmek isteyen bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları turistik ziyaretler için İtalya turist vizesi almalıdırlar.
Vize başvuru merkezlerimizden İtalya vize randevusu alabilir, vize başvuru dosyanızın kontrol edilmesini sağlayabilir ve İtalya vize reddi gibi olumsuz bir durumla karşılaşmamak için uzman desteği alabilirsiniz.

İtalya Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

İtalya Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

İtalya vize başvuru merkezlerinde etkili bir koordinasyon hizmeti ve uzman vize danışmanı desteği sunulmaktadır. Vize süreci hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz vize merkezlerinde vize başvurunuzu süratle tamamlayabilirsiniz. Aracılık kurum hizmetlerinin yanı sıra vize başvurunuzu konforlu ve hızlı hale getirecek ek hizmetler de vize başvuru sahiplerine sunulmaktadır.

İtalya vize başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

  • İtalya vize formu ve dilekçe hazırlanması-Vize başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması, dilekçenin uygun şekilde hazırlanması
  • İtalya seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi- En az 30.000 Euro bedelli sağlık sigortasının uygun bir şekilde düzenlenmesi
  • Biyometrik fotoğraf hazırlanması- Vize başvuru dosyasında olması gereken biyometrik fotoğrafların çekilmesi ve basımı
  • Her türlü fotokopi ve belge çıktı hizmeti- Belgelerin fotokopisinin çekilmesi ve çıktı işlemlerinin tamamlanması
  • VIP ve Prime Time ayrıcalığı- Konforlu bir vize süreci için VIP ayrıcalığı ve erken saat ile mesai saatleri dışında işlem yapma şansı
  • İnternet kiosk ile İnternetten alınacak belgelere hızlı erişim- Vakit kazanmanız için İnternetten alınabilen belgelere hızlı ulaşım.
  • Kurye ve kargo hizmetleri ile evrak teslimi
  • SMS bilgilendirmesi ile vize süreci hakkında bilgiler

İtalya Vize Başvuru Merkezleri İletişim

İtalya Vize Başvuru Merkezleri İletişim

İtalya vize başvuru merkezleri ile iletişime geçtiğinizde vize başvuru sürecini hızlıca tamamlama imkanına kavuşursunuz. Başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Canlı sohbet ile müşteri temsilcilerimizden her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Whatsapp iletişim hattımızdan uzman danışmanlarımıza merak ettiğiniz soruları sorabilir, ücretsiz danışma hattımızdan ücretsiz bilgilere ulaşabilirsiniz. E-mail adresimize posta attığınızda gerekli evrak listesi posta adresinize yollanır.

İtalya vize başvuru merkezlerini ziyaret ettiğinizde İtalya vizeleri hakkında detaylı bilgiler öğrenebilir, vize başvuru işlemlerinizi anında başlatabilirsiniz. Schengen vize türlerinde uzman vize danışmanlarımız vize başvuru sürecinin her adımında size destek sağlayacak, sağlıklı bir vize başvurusu yapmanız için deneyimlerini sizinle paylaşacaktır.

Vize başvuru merkezlerimizde İtalya vize ücreti tahsilatı yapılmaktadır. Konsolosluk vize harçları ve aracılık hizmet bedellerinin yanında dilerseniz ek hizmetler satın alarak vize başvuru sürecini son derece konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Vize Hizmetleri - Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

İTALYA VİZE DİLEKÇE VE BAŞVURU FORMLARI
Vize Dilekçe Örnekleri Aşağıdaki Gibidir.
Gerekli olan vize başvuru formlarını indirerek bizimle +90 (850) 307 94 62 numaradan iletişime geçiniz.
İTALYA TİCARİ BELGELER İTALYA TURİSTİK BELGELER
İtalya Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Ticari Vize Genel Başvuru Evrakları İtalya Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Turistik Vize Genel Başvuru Evrakları
İtalya Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Ticari Vize Başvuru Dilekçesi İtalya Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 Resmi Başvuru Evrak Listesi
İtalya Vize Başvuru Merkezleri 1 – wordicon1 İngilizce Başvuru Dilekçesi İtalya Vize Başvuru Merkezleri 6 – indir Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Başvurusunda Bulunacakların Sayfamızda bulunan Vize Rejim Tablosuna dikkat etmeleri önemle rica olunur
Pasaport Geçerlilik Sürelerinin Seyahat Bitiminden Sonra 6 ay olmalıdır. E-Pasaport sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×