Feltre Vize Başvurusu İçin Gerekenler - Eraytur
İtalya Vizesi

Feltre Vize

İtalya Feltre Vize Başvurusu

İtalya’nın Belluno iline bağlı bir belediye olan Feltre, oldukça sevilen ve ilgi gören yerlerden biridir. Buraya yapacağınız seyahatler için ise Feltre vize yani İtalya Schengen Vizesi almanız zorunludur.

Feltre İçin Vize Gerekli mi?

Feltre için vize gerekli mi sorusunun yanıtı olarak İtalya Schengen vizesinin zorunlu olduğunu belirtebiliriz. Bu yüzden buraya yapacağınız seyahatleriniz için mutlaka İtalya Schengen vizesi almanız gerekmektedir.

Feltre İçin Vize Şartları

Feltre için vize şartları başvurmak istediğiniz vize türüne göre yani aslında seyahat amacınıza göre şekillenmektedir.

Feltre vize için öncelikle hangi vize türüne başvuruda bulunacağınızı netleştirmenizi öneririz.

Feltre Turist Vizesi

Feltre turist vizesi alan kişiler İtalya sınırı içerisinde 90 güne kadar kalma hakkına sahip olurlar. Ancak 90 günden fazla kalmak isterseniz o zaman vize yenileme işlemi yapmak durumundasınız.

Feltre Vize Başvurusu

Feltre vize almak için yapılması gerekenlerden ilk sırada vize başvurusu yapmak yer almaktadır. Feltre vize başvurusu yapacak olan kişiler, talep edilen evrakları hazırladıktan sonra İtalya Konsolosluklarının yetkilendirdiği başvuru merkezlerine başvurularını iletebilirler.

Feltre Vize Evrakları

Feltre vize evrakları listesi, sizlerin seyahat amacınıza göre başvuracağınız vize türlerine göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden en doğru ve en güncel listeyi öğrenmek adına bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Feltre Vize Fiyatları/Ücreti

Vize işlemlerinde vize harç bedelleri en sık sorulan konular arasında yer alır. Feltre vize fiyatları/ücreti için belirlenen tutarlar şöyledir:

  • Turistik Vize: 160 Euro
  • Ticari Vize: 135 Euro
  • İş Seyahat Vizesi: 135 Euro
  • Kültür Vizesi:135 Euro
  • Eğitim Vizesi: 100 Euro

Feltre Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Feltre vizesi kaç günde çıkar sorusunun kesin bir yanıtı bulunmamakla birlikte genel olarak başvurular 7-10 gün arasında açıklanmaktadır.

Feltre Vizesi Nasıl Alınır?

Feltre vizesi nasıl alınır sorusunun en geçerli yanıtı vize evrakları ve başvuru ücreti konusunda olacaktır. Bu iki önemli hususu talep edildiği şekilde yerine getirmeniz vize başvurularınızın olumlu sonuçlanması açısından önemlidir. Aksi takdirde herhangi bir eksiklik ya da evraklarda hata  söz konusu olduğunda başvurularınızın sonucu olumsuz olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×