İngiltere Exeter Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Eraytur
İngiltere Vizesi

Exeter Vize

İngiltere Exeter Vize Başvurusu

Exeter, İngiltere’nin en kalabalık nüfuslu beşinci şehridir. İngiltere tarihi ve kültürünü en iyi yansıtan şehre eğitim alma, yabancı dil öğrenme, çalışma ve seyahat gibi amaçlarla gitmek için vize alınması gerekir. Vize işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Exeter İçin Vize Gerekli Mi?

Exeter için vize gerekli mi: İngiltere’ye bağlı olan Exeter şehrine gitmek için vize alınması zorunludur. İngiltere vize türlerinden birine başvuru yaparak vize işlemlerini tamamladıktan sonra ülkeye giriş yapabilirsiniz.

Exeter İçin Vize Şartları

Exeter için vize şartları İngiltere vize türlerine göre belirlenir. Şehre seyahat için gidecek olan kişilerin, otel rezervasyonu yaptırması, seyahat sağlık sigortasının olması, ülkede geçinecek maddi gelirinin olması ve uçak biletini gidiş-dönüş olarak göstermesi gerekir.

Exeter vize eğitim veya dil kursu için alınacaksa eğitim kurumlarından yazılı belge alınması şarttır.

Exeter Turist Vizesi

Exeter turist vizesi şehirde kısa süreli konaklama imkanı tanıyan vize türüdür. 6 ay geçerlilik süresi olan turist vizesi başvurusunu İngiltere konsolosluğuna yapabilirsiniz.

Exeter Vize Başvurusu

Exeter vize başvurusu İngiltere konsolosluğundan randevu alınarak yapılır. Randevu almak için vize başvuru formu ve vize talep dilekçesi doldurulmalıdır. İngiltere Uk vizesi almak  için gerekli evraklar da hazırlandıktan sonra vize başvurusu yapılabilir.

Exeter Vize Evrakları

Exeter vize evrakları; 6 ay geçerliliği olan pasaport, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, ödeme dekontları, randevu bildirimi çıktısı, başvuru formu çıktısı gibi evraklardır.

Exeter Vize Fiyatları/Ücreti

Exeter vize fiyatları/ücreti geçerlilik süresine göre belirlenir ve Amerikan doları cinsinden ödeme yapılır. 6 ay geçerliliği olan Exeter vize ücreti 128 dolar, 2 yıl süreli 486 dolar ve 5 yıl süreli vize ücreti 885 dolardır.

Exeter Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Exeter vizesi kaç günde çıkar: Şehre gitmek için başvuru yapılan İngiltere vize başvurularının açıklanma süresi 15-20 gündür.

Exeter Vizesi Nasıl Alınır?

Exeter vizesi nasıl alınır: Vize almak için öncelikle gitme amacına göre İngiltere vize türlerinden biri için başvuru formu doldurulmalı ve randevu alınmalıdır. Exeter vize merkezine gerekli evrakların teslim edilmesi ile başvuru yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×