Durham Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Durham Vize

İngiltere Durham Vize Başvurusu

Durham vize işlemleri İngiltere vize işlemleri olarak da görülmektedir. Tarihi güzellikleri ve oldukça az nüfusu ile dikkat çekmese de son yıllarda turistlerin ilgisini çeker hale gelmiştir. Durham vize işlemlerini yaptırırken de bu tarihi güzellikleri görmeye hazır olun.

Durham İçin Vize Gerekli Mi?

Durham için vize gerekli mi gibi pek çok sorunun cevabı için ise bizlere danışabilirsiniz. Durham İngiltere’ye bağlı olması nedeni ile vize şarttır. Vize tiplerine göre size en uygun vizeyi seçebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Durham İçin Vize Şartları

Durham için vize şartları oldukça çeşitlidir çünkü bir adet vize yoktur. Birden fazla vize bulunmaktadır. Birden fazla vize arasından kendinize en uygunun seçip ardından onun şartlarına uyum sağlamanız gerekmektedir. Durham vize şartları da bu şekildedir.

Durham Turist Vizesi

İngiltere vize seçenekleri oldukça fazladır. Bunlardan biri de turist vizesidir. Durham vize işlemleri arasında yer alan turist vizesi işlemleri için konsolosluğa gitmek ya da internetten başvuru yapmak yeterlidir. Durham turist vizesi için ek belgeler gerekmektedir.

Bunlardan en önemlileri banka dökümü, gelir durumunuz ve rezervasyon bilgileridir.

Durham Vize Başvurusu

Durham vize başvurusu için internet son yıllarda tercih edilen bir yöntemdir. Özellikle pandemi koşulları nedeni ile Durham vize işlemlerini Durham vize başvurusu için gereken siteden yapabilirsiniz.

Durham Vize Evrakları

Durham vize evrakları ilk aşamada kimlik fotokopisi, gelir beyanı, banka hesap dökümü, pasaport, adli sicil belgesi gibi belgeler gerekmektedir. Ancak duruma göre evraklar da değişmektedir.

Durham Vize Fiyatları / Ücreti

Durham vize fiyatları aslında vize harçlarıdır. Bu nedenle vize reddi alırsanız bu ücret geri ödenmez. Durham vize fiyatları süreye göre değişir. 6 aylık, 2 yıllık, 5 yıllık gibi artışlar ile ilerler ve fiyatlar da buna göre değişir.

Durham Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Durham vizesi kaç günde çıkar veya ne kadar sürede sonuçlanır derseniz de burada biraz değişiklik söz konusudur. Süreç sıklıkla değişir. 3 haftayı bulduğu örneklerde bulunur.

Durham Vizesi Nasıl Alınır?

Durham vizesi nasıl alınır sorusunun cevabı ise konsolosluk veya internet sitesinde gizlidir. Buralardan başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×