Chester Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Chester Vize

İngiltere Chester Vize Başvurusu

Chester, İngiltere’nin en çok turist çeken şehirlerinden biri olmakla birlikte dünyanın önde gelen üniversitesinin ve dil okullarının yer aldığı bir şehirdir. Şehre gitmek için gereken vize işlemleri ve başvuruları için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Chester İçin Vize Gerekli Mi?

Chester için vize gerekli mi: İngiltere, Türk vatandaşlarının ülkeye girmesi için vize şartı koymuştur, bu nedenle şehre gitmeden önce vize alınması zorunludur.

Chester İçin Vize Şartları

Chester için vize şartları İngiltere vize türlerine göre değişiklik gösterir. Eğitim, seyahat, çalışma gibi farklı amaçlarla şehre gitmek için başvuru yapmanız gereken vize türlerinin şartlarını sağlamanız gerekir.

Chester vize başvurusu yapmak için gereken temel şartlar; pasaport sahibi olma, sağlık sigortası olması, şehirde geçinmek için yeterli maddi gelirinin olması gibi şartlardır.

Chester Turist Vizesi

Chester turist vizesi şehirde kısa süre konaklamak isteyenlerin başvuru yapabileceği vize türüdür. İngiltere konsolosluğu adresinden başvuru yapabilir, 6 ay veya 2 yıl gibi geçerlilik süresi olan vizeleri alabilirsiniz. Turistik vize, şehirde en fazla 6 ay konaklamanıza imkan tanır.

Chester Vize Başvurusu

Chester vize başvurusu İngiltere konsolosluğuna yapılır. Başvuru yapmak için gereken şartları sağlamalı, istenen evrakları hazırlayarak vize merkezine teslim etmelisiniz. İngiltere vize başvurusu yapacak kişiler, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne müracaat etmelidir.

Chester Vize Evrakları

Chester vize evrakları İngiltere konsolosluğu tarafından açıklanır ve istenen belgeler, başvuru yapılan vize türlerine göre değişiklik gösterir. Eğitim, çalışma gibi vize başvurularında gitme amacını kanıtlayan ek belgelerin gösterilmesi zorunludur. Bunun dışında istenen temel evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, sponsor belgeleri, uçak bileti, otel rezervasyonu gibi belgelerdir.

Chester Vize Fiyatları/Ücreti

Chester vize fiyatları/ücreti geçerlilik süresine göre değişiklik gösterir. 6 ay geçerliliği olan vize ücreti 2020 yılında 128 dolar olarak belirlenmiştir. Chester vize ücreti ile birlikte vize merkezi ücreti gibi ödemelerin de yapılması gerekir.

Chester Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Chester vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize başvuruları, başvuru tarihinden itibaren 15-20 gün içerisinde sonuçlanır.

Chester Vizesi Nasıl Alınır?

Chester vizesi nasıl alınır: Şehre gitmek için İngiltere vize türlerinden birine müracaat edilmesi gerekir. İngiltere konsolosluğu adresinde yayınlanan başvuru formunu doldurarak vize randevusu alabilirsiniz. Chester vize randevu tarihinde istenen belgelerle birlikte vize merkezine müracaat etmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×