Bulgaristan Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Vizesi Başvuru Merkezleri

Bulgaristan vizesi başvuru merkezleri, başta Bulgaristan olmak üzere tüm Schengen vizesi bölge ülkelerinin ve Avustralya, Amerika, Kanada, İngiltere gibi belli başlı ülkelerin vize işlemlerinin güvenle gerçekleştirildiği bir vize işlem merkezidir.

Global Visa Services kurumsal çatısı altında hizmet veren vize başvuru merkezi ofisleri vize işlemleri hakkında bilgi edinebileceğiniz ve vize işlemlerini hızlıca ve konforla gerçekleştirebileceğiniz bir hizmet ağına sahiptir.

Bulgaristan vizesi başvuru merkezleri, Bulgaristan kısa süreli vizeleri Turistik vizeler, Ticari vizeler, Transit geçiş vizeleri, Aile ziyareti vizeleri ve uzun süreli vizeler, oturum izni, aile birleşimi ve çalışma izni gibi vize türlerinden en etkili çözümleri üretir.

Bulgaristan vizesi başvuru merkezleri hizmetlerinden yararlanarak yapacağınız Bulgaristan vizesi başvurularında olumlu sonuç alınması olasılığı çok yüksektir. Uzman danışmanlarımızın denetimi ve görüşleri ile hazırlanan vize başvuru dosyaları Bulgaristan dış temsilcilikleri ile en üst düzeyde koordinasyon edilmekte, vize başvuruları hızlıca sonuçlanmaktadır.

Bulgaristan Vizesi Merkezleri Hizmetleri ve İletişim

 

Bulgaristan vizesi merkezleri hizmetleri uzman danışman desteği ve koordinasyon hizmeti yanında vize başvuru sürecini konforlu hale getirecek ek hizmetlerden oluşur. Uzman danışman desteği ve koordinasyon hizmeti aracı kurum hizmetleri içinde standart hizmetlerdir. Talebe bağlı ek hizmetlerin başlıca kategorileri şu şekildedir:

  • Vize başvuru formunun doldurulması ve vize dilekçesinin hazırlanması
  • Bulgaristan seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi
  • Vize başvuru dosyasında kullanılmak üzere biyometrik fotoğraf çekimi
  • Gerekli belgelerin renkli fotokopilerinin çekilmesi ve çıktılarının alınması
  • İnternetten doldurulacak ya da elde edilecek belgeler için Kiosk altyapısı
  • VIP ve Prime Time (Mesai saatleri dışında Erken Saat) ayrıcalıkları
  • SMS bilgilendirme ve evrak teslimi için Kurye-Kargo hizmetleri

Bulgaristan vizesi başvuru merkezleri Global Visa Services bünyesinde 30 yıla varan deneyimli bir kurumsallıkla vize başvuru sahiplerine hizmet vermektedir. Siz de bu profesyonel ayrıcalıklar yararlanmak ve sorunsuz bir şekilde Bulgaristan vizesi almak istiyorsanız vize başvuru merkezi ofislerimizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden online randevu alabilir, canlı sohbet ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, telefon numaranızı vererek danışmanlarımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. E-Posta ve çağrı hattımızdan Bulgaristan vizeleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Vize başvuru merkezi ofislerimizi ziyaret ettiğinizde deneyimli kadromuz tarafından bilgilendirilir ve Bulgaristan vizesi başvuru işlemlerinizi süratle tamamlayabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×