Brighton Hove Vize Başvuru Süreci - Eraytur
İngiltere Vizesi

Brighton Hove Vize

İngiltere Brighton Hove Vize Başvurusu

Brighton Hove, Londra’ya 55 dakika uzaklıkta bir yazlık kentlerden biridir. Şehre gitmek için İngiltere vizesi alınması gerekir. Vize başvuruları hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Brighton Hove İçin Vize Gerekli Mi?

Brighton Hove için vize gerekli mi: İngiltere, Türk vatandaşlarının ülkeye girmesi için vize şartı koymuştur. Bu nedenle şehre seyahat etmeniz için öncelikle İngiltere vizesi almalısınız.

Brighton Hove İçin Vize Şartları

Brighton Hove için vize şartları İngiltere vize türlerine göre değişiklik gösterir. Şehre seyahat etmek için başvuracağınız vize türü için seyahat sağlık sigortanız olması, gelir belgelerini sunmanız, konaklama adresini göstermeniz gerekir. Brighton Hove vize türü eğitim, çalışma veya ticari olacaksa istenen ek evraklar da vardır.

Brighton Hove Turist Vizesi

Brighton Hove turist vizesi şehirde 6 ay süre ile konaklayabileceğiniz vize türüdür. Bu vize, 6 ay, 2 yıl veya 5 yıl gibi sürelerle alınır. Uzun süreli vizeler, bu süre boyunca şehirde kalmanıza olanak tanımaz. Tüm vize türlerinde şehirde 6 ayı geçmeyecek kadar konaklayabilirsiniz.

Brighton Hove Vize Başvurusu

Brighton Hove vize başvurusu İngiltere konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetkilendirilen vize merkezlerine yapılır. Başvuru yapmak için İngiltere konsolosluğu sitesinde yayınlanan başvuru formunu doldurmalısınız. Vize talep dilekçesi ile birlikte İngiltere vizesi için  evraklarını hazırlayarak vize merkezine verebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Brighton Hove Vize Evrakları

Brighton Hove vize evrakları; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, sponsor belgeleri, gelir belgeleri gibi evraklardan oluşur.

Eğitim, dil kursu, ticari veya çalışma vize türleri için gidiş amacını kanıtlayan ek belgeler talep edilir.

Brighton Hove Vize Fiyatları/Ücreti

Brighton Hove vize fiyatları/ücreti vize süresine göre belirlenmiştir. 6 aylık vize ücreti 128 dolar, 2 yıllık vize ücreti 486 dolar, 5 yıllık vize ücreti 885 dolardır. Brighton Hove vize ücreti, Amerikan doları ile ödenir.

Brighton Hove Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Brighton Hove vizesi kaç günde çıkar: Standart vize başvurularının sonuçları 15-20 gün içerisinde açıklanır.

Brighton Hove Vizesi Nasıl Alınır?

Brighton Hove vizesi nasıl alınır: Vize almak için İngiltere konsolosluğu tarafından açılan başvuru formunu doldurarak randevu almanız, gerekli belgeleri hazırladıktan sonra randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Brighton Hove vize başvurusunun tamamlanması için vize ücreti ve vize merkezi başvuru ücretlerinin de ödenmesi zorunludur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×