Birmingham Vizesi Almak İçin Gerekenler - Eraytur
İngiltere Vizesi

Birmingham Vize

İngiltere Birmingham Vize Başvurusu

Birmingham, İngiltere’nin en büyük ikinci şehridir. Şehre gitmek için İngiltere vize başvurusunda bulunmanız gerekir. Vize başvuruları için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Birmingham İçin Vize Gerekli Mi?

Birmingham, İngiltere’ye bağlı şehirlerden biridir. İngiltere, Türkiye’den gelen kişilerden vize talep eder. Birmingham için vize gerekli mi: Şehre gitmek için İngiltere vizesi alınması gerekir.

Birmingham İçin Vize Şartları

İngiltere vize şartları, başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterir. Birmingham için vize şartları eğitim, seyahat, çalışma, dil kursu gibi farklı türlere göre belirlenmiştir. Ülkeye gitmek için istenen temel şartlar; pasaport sahibi olma, parmak izi verme, sağlık sigortası olması ve maddi gelirinin yeterli olmasıdır.

Birmingham vize şartları ve başvuru için gereken güncel evrak listeleri, konsolosluk tarafından açıklanır.

Birmingham Turist Vizesi

Birmingham turist vizesi şehre seyahat amaçlı gitmek isteyen kişilerin kısa süreli kalmasına olanak tanıyan vize türüdür. Bu vize, 6 ay, 1 yıl gibi farklı sürelerle alınabilir. Alınan vizelerin tümü, şehirde 6 ay süreyle kalınmasına izin verir.

Birmingham Vize Başvurusu

Birmingham vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna adresinde yayınlanan başvuru formunun doldurulması ve vize talep dilekçesi ile birlikte vize merkezlerine yapılır. İngiltere vize başvurusu için öncelikle randevu alınması gerekir. Daha sonra istenen evrakları hazırlayarak vize ücretini ödedikten sonra başvuru yapılır.

Birmingham Vize Evrakları

İngiltere’nin şehrine gitmek için vize başvurusu yapılması zorunludur. Vize başvurusu için gereken evraklar, vize türlerine göre değişiklik gösterir. Birmingham vize evrakları pasaport, sağlık sigortası, konaklama adresi, maddi geliri gösteren belgelerle birlikte gitme amacını kanıtlayan ek belgelerden oluşur.

Birmingham Vize Fiyatları/Ücreti

Birmingham vize fiyatları/ücreti 125 dolar olarak belirlenmiştir. Şehre gitmek isteyen kişilerin İngiltere vizesi alması gerekir. Birmingham vize başvurusu için vize ücreti ile birlikte vize merkezi ücretini de ödemesi gerekir.

Birmingham Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Birmingham vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize başvuruları, 15-20 gün içinde açıklanır.

Birmingham Vizesi Nasıl Alınır?

Birmingham vizesi nasıl alınır: Vize almak isteyen kişiler, İngiltere konsolosluğunun yayınladığı başvuru formunu doldurarak vize randevusu almalıdır. Birmingham vize randevu tarihinde gerekli belgeler, vize merkezine teslim edilerek başvuru yapılabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×