Aeolian Islands Vize - Eraytur
İtalya Vizesi

Aeolian Islands Vize

İtalya Aeolian Islands Vize Başvurusu

Aeolian Islands vize almak için belgelerinizin eksiksiz olması ve gerekli izinleri almış olmanız gerekir. Aeolian Islands vizesi İtalya konsolosluğundan alınır.

Aeolian Islands İçin Vize Gereklimi

Aeolian Islands ziyareti için vize almanız şarttır. Vize alabilmek için de İtalya konsolosluğuna gerekli belgeler ile müracaat etmeniz gerekir.

Aeolian Islands İçin Vize Şartları

İtalya Aeolian Islands vize almak için vize şartlarına uygun şekilde hareket etmeniz gerekir. Vize alabilmek için yurt dışında geçerli en az 30.000 Euro teminat veren bir seyahat sigortası sahibi olmanız gerekir ve bu sigorta seyahatten 1 gün önce başlayarak 1 gün sonra bitecek şekilde hazırlanmalıdır.

Aeolian Islands Turist Vizesi

Turist vizesi 180 gün içerisinde 90 gün süre ile kullanabileceğiniz bir vizedir. 90 günü aştığınızda vize ihlali olur bu nedenle vize sürenizi bilmeniz sorun yaşamamanız açısından son derece önemlidir.

Aeolian Islands Vize Başvurusu

Aeolian Islands ziyareti yapmak için İtalya konsolosluğuna başvuru yapmanız gerekir. Başvuru yapmak için vize evraklarını eksiksiz şekilde hazırlamalısınız. Daha sonrasında vize için başvuru yapabilirsiniz.

Aeolian Islands Vize Evrakları

Aeolian Islands için vize evraklarını eksiksiz olarak toplamanız gerekir. Bu şekilde vize alma konusunda bir sorun yaşamazsınız. İtalya Aeolian Islands gezisi yapabilmek için toplamanız gereken evraklar şu şekildedir;

  • Fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Seyahat sağlık sigortası
  • SGK işe giriş ve SGK hizmet dökümü
  • Banka hesap dökümü
  • İşveren yazısı

Aeolian Islands Vize Fiyatları / Ücreti

Aeolian Islands vize fiyatları vize başvurusu yapan kişinin yaşına ve almak istediği vizeye göre değişir. Uzun süreli kalmak için Ulusal Vize almanız gerekir ve bu vizenin fiyatı 216 Euro’dur. Schengen vizesinin fiyatı ise 160 Euro olarak belirlenmişir.

Aeolian Islands Vizesi Kaç Günde Çıkar

Aeolian Islands vizesi 3 ya da 7 gün içerisinde çıkar ancak yoğunluğa bağlı olarak bu süre 15 güne kadar çıkabilir. Aeolian Islands vize almak için ikamet adresinize en yakın İtalya konsolosluğundan gerekli başvuruları tamamlamanız gerekir.

Aeolian Islands Vizesi Nasıl Alınır

Aeolian Islands vizesi almak için başvurmanız gereken yer İtalya konsolosluğudur. Vize alabilmek için ilk olarak istediğiniz vize türüne uygun belgeleri toplamanız, dilekçe hazırlamanız ve başvuruda bulunmanız gerekir. Bu şekilde vize alma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×