Tilburg Vize - Vize Başvuru İşlemleri - Eraytur
Hollanda Vizesi

Tilburg Vize

Hollanda Tilburg Vize Başvurusu

Hollanda’nın şehirlerinden olan Tilburg’a özel ayrı bir vize prosedürü bulunmuyor. Şehre gitmek için Tilburg vize yerine Hollanda Konsolosluğu üzerinden başvurularınızı iletmeniz gerekiyor.

Tilburg İçin Vize Gerekli Mi?

Bordo pasaporta sahip olan vatandaşlardan vize almaları istenir. Tilburg için vize gerekli mi sorgulayanlar pasaport türüne bağlı olarak turistik ya da öğrenci gibi ayrı sınıflardan vize başvurularına geçebilir. Tilburg vize birkaç kategoriden değerlendirmeye alınır.

Tilburg İçin Vize Şartları

Öncelikli şart pasaportun 10 yıldan eski olmamasıdır. Tilburg vize için seyahatten sonra en az 3 ay geçerli olan pasaporta ihtiyacınız olacaktır. Tilburg için vize şartları bunlarla sınırlı kalmaz ve direk belgelerin ibrazı üzerine başvurularınız alınır.

Tilburg Turist Vizesi

Tilburg vize yerine Hollanda prosedürlerine göre turistik seyahatlere geçilebilir. Tilburg turist vizesi pasaport dışında başvuru formu üzerinden ele alınır. Aynı zamanda nüfus kayıt örneği ve biyometrik fotoğraf istenir. Otel ve uçak rezervasyon belgeleri ile banka hesap bilgileri neticesinde başvurulara geçilir.

Tilburg Vize Başvurusu

Vize türüne bağlı olarak evraklarınızı toplar ve e-randevuya geçersiniz. Tilburg vize başvurusu konsolosluk bünyesinde gerçekleşir ve birkaç iş gününe kadar sonuçlanır.

Tilburg Vize Evrakları

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile ikamet belgelerine ihtiyaç duyulur. Tilburg vize evrakları arasında en az 30.000 Euro teminatlı sağlık sigortası da yer alır. Arkasından vize dilekçenizi ve meslek belgelerinizi paylaşarak başvurulara geçersiniz.

Tilburg Vize Fiyatları / Ücreti

Hollanda vizesine dair belirlenen ücret 60 Euro şeklindedir. Tilburg vize fiyatları / ücreti için harç bedelini dikkate almalı ve akabinde ödemelerinizi yaparak başvuruya geçmelisiniz.

Tilburg Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize başvurularına en az 3 – 4 hafta öncesinde yer vermek gerekir. Tilburg vizesi kaç günde çıkar soranlara en az 7 iş günü belirtilir. En fazla da 15 gün olsa da bu süre konsolosluğun yoğunluğundan dolayı uzayabilir.

Tilburg Vizesi Nasıl Alınır

Vize türüne göre belgelerinizi toplar ve randevu alırsınız. Tilburg vizesi nasıl alınır merak edenlere öncelikle bu adımlar paylaşılır. Son adımda konsolosluk tarafından vize başvuru sonucu açıklanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×