Rusya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Rusya Vizesi

Rusya vize istiyor mu denildiğinde burada pasaport türü devreye girecektir. Bordo pasaportlular vize almak zorundadır. Ancak bu sayede Rusya’ya seyahat edebilmeleri mümkündür.

Rusya vizesi alınırken vize türleri arasından en uygun olan seçilmelidir. Yani Rusya’ya gitme sebebinize bağlı olarak vize seçimini gerçekleştirmelisiniz. Rusya vize türleri turist vizesi, ticari vize, öğrenci vizesi, çalışma vizesi ve aile vizesi olmaktadır.

Rusya’ya giderken öncelikle vize türünüze göre gerekli evrakları toplamanız gerekmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgiyi Eray Tur üzerinden alabilmek mümkündür. Ardından Rusya vize başvurusu için randevu alınabilir ve ödeme gerçekleştirilir.

Rusya vizesi evrakları vize türüne göre değişmektedir. Ancak genel olarak istenen evrakların başında pasaport, biyometrik fotoğraf, vize başvuru formu, vize dilekçesi, kimlik fotokopisi gibi belgeler gerekir.

Rusya vizesi alırken başvuru esnasında ödemeniz gereken bir ücret vardır. Rusya vizesi ücreti dönemsel olarak değişmekle birlikte vize türüne göre de değişim gösterebilmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra dekont muhakkak vize başvuru dosyasına eklenmeli ve eksiksiz olmalıdır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×