Hollanda Rotterdam Vize Başvuru İşlemleri - Eraytur
Hollanda Vizesi

Rotterdam Vize

Hollanda Rotterdam Vize Başvurusu

Hollanda’nın güneybatısında yer alan Rotterdam’a seyahatlere dair Hollanda vize şartlarını dikkate almalı ve başvurulara geçmelisiniz. Rotterdam vize olarak Hollanda prosedürlerine uyulması gerekir.

Rotterdam İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma mahsus pasaport sahiplerine dair 90 günlük kalış süresi için vize zorunlu kılınmıştır. Rotterdam için vize gerekli mi soranlar yeşil, siyah ve gri pasaport sahibi ise vizeden muaf kabul edilecektir. Rotterdam vize şartları bordo pasaport sahipleri için paylaşılır.

Rotterdam İçin Vize Şartları

Schengen bölgesi içerisinde bulunan Hollanda için bu yönde vize başvurularında bulunabilir. Rotterdam için vize şartları olarak tek, çift ya da çok giriş detaylarına yer verilir.

Rotterdam vize türleri aile birleşimi, Erasmus veya turistik olarak ayrı ayrı değerlendirilir.

Rotterdam Turist Vizesi

Hollanda Konsolosluğu bünyesinde Rotterdam turist vizesi başvurularına karşılık verilir. Rotterdam vize ile turistik seyahatlere yer verecek olanlar otel – uçak rezervasyon bilgilerini paylaşarak ilgili evraklar üzerine başvuruya geçmelidir.

Rotterdam Vize Başvurusu

Başvurular evraklar üzerinden gerçekleşir ve randevu almanız beklenir. Rotterdam vize başvurusu randevu günü evrakların teslimi ile gerçekleşir. Bununla birlikte parmak izi taramasına yer verilir ve sonuçlar birkaç iş günü içerisinde açıklanır.

Rotterdam Vize Evrakları

En az 2 boş sayfaya sahip olan pasaportlara ihtiyaç duyulur. Rotterdam vize evrakları olarak online başvuru formuna ulaşmanız ve doldurmanız gerekir. Bununla birlikte nüfus cüzdanı fotokopisi, biyometrik 2 adet fotoğraf, konaklama – uçak rezervasyonları, finansal durum belgesi ve sağlık sigortaları ibraz edilmelidir.

Rotterdam Vize Fiyatları / Ücreti

Söz konusu Hollanda vizesi olduğu için bu alanda ücretleri ele almak gerekir. Son yapılan zamlara karşı Rotterdam vize fiyatları / ücreti 60 Euro olarak belirlenmiş ve ödeme üzerine belgenizi almanız esas alınmıştır.

Rotterdam Vizesi Kaç Günde Çıkar

En az 7 en fazla da 15 iş günü içerisinde sonuç açıklanır. Rotterdam vizesi kaç günde çıkar merak edenlere eksik evraklardan kaynaklı bu sürenin 1 aya kadar uzayabildiğini belirtmek gerek.

Rotterdam Vizesi Nasıl Alınır

Hollanda Konsolosluğu üzerinden randevular eşliğinde alınır. Rotterdam vizesi nasıl alınır sorgulayanlar gerekli evraklar ile randevuya geçmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×