Lelystad Vize - Başvuru İşlemleri - Eraytur
Hollanda Vizesi

Lelystad Vize

Hollanda Lelystad Vize Başvurusu

Hollanda’nın küçük şehirlerinden olan Lelystad için öncelikle ülke vizesinin alınması gerekiyor. Lelystad vize işlemleri seyahate özel belgeler üzerinden ele alınır ve başvurular konsolosluk bünyesinde değerlendirilir.

Lelystad İçin Vize Gerekli Mi?

Lelystad vize işlemleri 90 günlük kalış süresine ve pasaporta göre ele alınır. Şöyle ki bordo pasaporta sahip olan Lelystad için vize gerekli mi sorusuna dair ‘evet’ yanıtı verilir. Diğer pasaport türlerinde ise 90 günlük kalışa dair muafiyet dikkate alınır.

Lelystad İçin Vize Şartları

Pasaport türüne göre vize şartlarının ele alınması gerekir. Muaf olmayan bordo pasaport sahipleri Lelystad için vize şartları olarak ilgili belgeleri toplamalı ve başvuruda bulunmalıdır. Lelystad vize belgeler neticesinde başvuruya karşı ele alınır.

Lelystad Turist Vizesi

Turistik geziler için adı üstünde Lelystad turist vizesi talebinde bulunmak gerekir. Bunun için de konaklama rezervasyonlarından biyometrik fotoğraflara kadar zorunlu birkaç evrak eşliğinde Lelystad vize başvurularında bulunmanız istenir.

Lelystad Vize Başvurusu

Başvurulara ilişkin öncelikle online formun doldurulması gerekir. Lelystad vize başvurusu elektronik ortamdan form ile ele alınır. Bununla birlikte konsolosluk randevularına geçer ve parmak izi uygulamaları dahilinde başvurunuzu iletirsiniz.

Lelystad Vize Evrakları

Pasaport ile vize talep dilekçesi eşliğinde konsolosluk işlemlerine geçilir. Lelystad vize evrakları olarak seyahat sağlık sigortası, nüfus cüzdanı fotokopisi ve de banka hesap belgeleri şeklinde birkaç evrak üzerinden işlemlere geçilmesi önem arz etmektedir.

Lelystad Vize Fiyatları / Ücreti

Belgelerin arasına banka harç ödemesi makbuzunu da eklemelisiniz.

Lelystad vize fiyatları / ücreti için 60 Euro tutarına yer verilir ve ödemeye dair belgenizi ibraz etmeniz istenir.

Lelystad Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemleri zorunlu belgeler ile başvurular üzerinden gerçekleşir. Lelystad vizesi kaç günde çıkar merak edenlere 7 – 15 iş gününe yer verilir ve buna göre müracaat edilmesi istenir.

Lelystad Vizesi Nasıl Alınır

Vize almak için önceliğiniz belgelerinizi toplamak ve talep dilekçenizi hazırlamak olmalıdır. Lelystad vizesi nasıl alınır sorgulayanlar belgeler eşliğinde Hollanda Konsolosluğu üzerinden biyometrik işlemlere geçer. Nitekim parmak izi zorunlu olarak kabul edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×