Lahey Vize Başvurusu İçin Tüm Gerekenler - Eraytur
Hollanda Vizesi

Lahey Vize

Hollanda Lahey Vize Başvurusu

Schengen vize sahipleri serbest dolaşım ile Hollanda’ya gidebilir. Lahey vize olarak Hollanda başvurularına geçilebilir ya da Schengen vize üzerinden şehre seyahat edilebilir.

Lahey İçin Vize Gerekli Mi?

Hollanda’nın üçüncü en büyük şehri olan Lahey için vize gereklidir. Şöyle ki bordo pasaport sahiplerinin vize başvurularına geçmesi gerekir. Lahey için vize gerekli mi soranlar bordo pasaport üzerine ilgili belgeleri toplamalı ve randevu almalıdır.

Lahey İçin Vize Şartları

Schengen vize şartlarına uygun olanlar bu yönde tercihini yaparak şehre seyahat edebilir. Lahey için vize şartları Hollanda prosedürleri üzerinden paylaşılır ve zorunlu belgelerin toplanması istenir.

Lahey vize sadece belgelerin toplanması ve ilgili mercilere başvurulması üzerine alınır.

Lahey Turist Vizesi

Lahey vize türleri arasında başı çeken turistik vize oluyor. Adı üstünde şehirde gezmek isteyenler Lahey turist vizesi talebinde bulunur ve tekrardan belgelerini eksiksiz olarak ibraz ederek başvurularını iletebilir.

Lahey Vize Başvurusu

Başvuru öncelikle elektronik ortamdan elde edilen form ile gerçekleşir. Lahey vize başvuru için forma ulaşmanız ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Lahey vize başvurusu için online formdan ziyade belgelerin toplanması istenir.

Lahey Vize Evrakları

Seyahat dönüşünden itibaren en az 3 ay geçerli olan pasaporta ihtiyaç duyulur. Başvuru formundan ziyade talep dilekçesi de paylaşılır. Lahey vize evrakları olarak 2 adet biometrik fotoğraf, konaklama – uçak belgeleri, tam vukuatlı nüfus kayıt örnekleri de istenir. Seyahat sağlık sigortası da zorunlu belgeler arasında gösterilir.

Lahey Vize Fiyatları / Ücreti

İlgili evrakların toplanmasından ziyade harç bedelini ödemeyi ihmal etmemeniz istenir. Lahey vize fiyatları / ücreti olarak 60 Euro paylaşılır ve ödemeye dair belgenizi sunmanız gerekir.

Lahey Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize başvurularınızı en az 4 hafta öncesinden yapmanız en doğrusu olacaktır. Lahey vizesi kaç günde çıkar merak edenlere en fazla 15 iş günü belirtilse de bu süre yoğunluktan kaynaklı uzayabilir.

Lahey Vizesi Nasıl Alınır

Belgelerini toplayanlar e-randevu ile başvurularını iletir. Lahey vizesi nasıl alınır soranlar belgeleri ile konsolosluk bünyesinde işlemlere geçmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×