Hoorn Vize - Eraytur
Hollanda Vizesi

Hoorn Vize

Hollanda Hoorn Vize Başvurusu

Kuzey Hollanda şehirlerinden olan Hoorn seyahatlerinizi vizeye sahip olarak hayata geçirebilirsiniz. Hoorn vize prosedürlerine uygun olan vatandaşlar istedikleri seyahat amacına göre şehre giriş yapabilir.

Hoorn İçin Vize Gerekli Mi?

Eğitim, ticari ya da turistik gibi ayrı vize türleri üzerinden başvurulara geçilir. Hoorn için vize gerekli mi merak edenler bordo pasaport sahibi ise başvurularını iletmelidir. Nitekim diğer pasaportlar Hoorn vize işlemlerinden 90 gün kalışa göre muaf kabul edilir.

Hoorn İçin Vize Şartları

Başvuru formunun doldurulması ve belgelerin hazırlanması Hoorn için vize şartları olarak başı çeker. Aynı zamanda konsolosluk randevularına ve biyometri işlemlerine yer verilir.  Hoorn vize yani Hollanda vizesi parmak izi uygulamaları neticesinde verilir.

Hoorn Turist Vizesi

Turistik gezintilere dair uçak ile konaklama rezervasyonlarınız tam olmalıdır. Çünkü Hoorn turist vizesi taleplerini rezervasyon belgeleri üzerinden değerlendirir. Bunların ardından diğer evraklar gelir ve maksimum 90 gün kalış süresine göre vize çıkartılır.

Hoorn Vize Başvurusu

Başvuru işlemlerine öncelikle online ortamdan yer verilir. Hoorn vize başvuru formunu açmanız ve eksiksiz olarak doldurmanız istenir. Bununla birlikte Hoorn vize başvurusu için ilgili belgeler üzerinden konsolosluk işlemlerinin hayata geçirilmesi gerekmektedir.

Hoorn Vize Evrakları

Vize sahibi olmak için pasaporta ve başvuru formuna ihtiyacınız olacaktır. Aynı şekilde biyometrik fotoğraf ile seyahat sigortası zorunlu olarak belirtilir. Hoorn vize evrakları olarak bunların ardından kimlik ile ikamet belgelerinin geldiğini unutmamak gerekir.

Hoorn Vize Fiyatları / Ücreti

Belgelerin ardından Hoorn vize fiyatları / ücreti nasıl öğrenerek ödemeye geçilmelidir. Bunun için en son 60 Euro tutarına yer verilmiş ve banka ödemeleriniz beklenmektedir.

Hoorn Vizesi Kaç Günde Çıkar

Vize işlemlerini danışmanlıklar ile sürdürenler kısa sürede sonuç alır. Hoorn vizesi kaç günde çıkar sorusuna dair 7 iş gününe yer verilse de bu süre konsolosluk yoğunluğa göre uzayabilir.

Hoorn Vizesi Nasıl Alınır

Parmak izi prosedürleri ve belgeler dikkate alınır. Hoorn vizesi nasıl alınır merak edenler ilgili belgeler üzerinden konsolosluk işlemlerine başvurmalıdır.

E-randevu ile Hollanda Konsolosluğu üzerinden harekete geçilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×