Dubai Turistik Vize İşlemleri - Eraytur
Dubai Vizesi

Dubai Turistik Vize İşlemleri

Son güncelleme doğrultusunda yolcunun Birleşik Arap Emirliklerine seyahati esnasında yanında bulundurması gereken evrakların listesi aşağıda belirtildiği gibidir.

Dubai Turistik Vize İşmleri

 • En az 6 ay geçerliliği olan Pasaport
 • Vize onayının çıktısı
 • Doldurulmuş Health Declaration E-form ( ektedir )
 • Doldurulmuş Dubai Arrivals Quarantine Procedure Declaration Form ( ektedir )
 • Yolcunun tüm konaklama sürecini ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde Covid 19 tedavi süreçlerini kapsayan seyahat sağlık sigortasının çıktısını yanında bulundurması gerekmktedir. Belirtilen kapsamda seyahat sağlık sigortası olmayan yolcular Birleşik Arap Emirlikleri’ne kabul edilmeyecektir. 
 • Yolcunun Negatif Covid 19 test sonucu seyahatinden maximum 4 gün (96 saat) öncesi tarihine kadar olmalıdır ve bu sonuç dökümünün çıktısını yanında bulundurmalıdır. Daha eski test sonuçları kabul edilmeyecektir.    Covid 19 Negatif test sonucu yanlarında olmayan yolculara, Birleşik Arap Emirliklerine varışta havaalanında Covid 19 testi yapılacaktır. Test sonuçları açıklanana kadar karantina altında tutulacaktır. Test ve karantina masrafları yolcuya aittir.
 • Tüm yolcuların seyahatlerinin öncesinde COVID19 – DXB Smart Uygulamasını ( Apple App Store veya Google Play Store) indirmesi ve kayıt olması gerekmektedir. Bu uygulama ile herhangi bir acil durum ya da semptom gözlendiğinde Dubai sağlık yetkilileri ile koordinasyon ve iletişim sağlanmaktadır. Ayrıca, Dubai Havaalanında da uygulamayı indirmek için ücretsiz WIFI mevcuttur.

Dubai Turistik Vize

Dubai’ye turistik vize alabilmek için öncelikle gerekli bütün evrakları ve kuralları yerine getirme zorunluluğunuz bulunmaktadır.

Vize başvurusu yaparken yanlış evraklar  ve gerekli bütün kurallara uymadığınız takdirde vize başvurusu yapsanız bile geçerli olmaz. Önceliğiniz ilk başta güncel ve doğru bilgiler yer alan kılavuzları incelemek olacaktır.

Vize alabilme konusunda birçok başvuru yapabileceğiniz alanlar mevcuttur. Birleşik Arap Emirliği Konsolosluğu veya elçiliklere aracı olmadan tek başınıza başvuru yapabilir.

Farklı olarak ise  kurumlar ile anlaşarak da vize alabilirsiniz. Birleşik Arap Emirliklerine uçuş yapan şirketlere ve Birleşik Arap Emirlikleri Göçmenlik Ofisine de başvuruda bulunabilme hakkına sahipsiniz.

Dubai Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Dubai’ye vize almak için farklı durumlar söz konusudur. Çalışmak, gezi amaçlı, iş seyahatleri, iş görüşmeleri veya öğrenciler için dil öğrenme gibi birden fazla vize alma durumu vardır. Vize başvurusu yaparken önceliğiniz hangi amaç olduğunu belirterek sizlerin gerekli evrak ve kurallara uymanız konusunda bilgilendirilmeniz şarttır.

Önceliğiniz hangi amaçla vize başvurusu yapıyor olmanızdır. Ardından başvuru şekline göre evrak ve kurallar farklılık gösterdiğinden dolayı sizlere dosya hazırlanması hususunda kolaylıklar sağlanabilecektir.

Çalışanlar için gerekli evraklar:

 1. Şahsi pasaportunuzun kimlik bilgilerinin olduğu sayfa.
 2. Renkli olmak şartıyla güncel vesikalık veya biyometrik fotoğrafınız. Fotoğraflar 4.3 cm x 5.5 olmalıdır.
 3. Şahsi kullanmış olduğunuz T.C kimlik önlü ve arkalı fotokopisi olmak şartıyla olacaktır.
 4. Çalışmış olduğunuz firma veya kurumun kişiye sponsor olması gerekmektedir.
 5. Çalışacak olacağınız meslek hakkında istenilen pozisyon hakkında bilgi.
 6. İş tecrübesi hakkında temel bilgi. Aynı zamanda iş hayatınız ve oradaki gündelik hayatınız için temel düzeyde ingilizce bilmeniz gerekmektedir.
 7. Çalışacakları firma veya kurum aracılığıyla vizelerini almanız gerekmektedir.
 8. SSK tarafından alınmış işe giriş belgesi.
 9. Seyahat etme amacından gidiş tarihiniz de geçerli olmak şartıyla bir şirket yazısı.

Şirket sahipleri için gerekli evraklar:

 • Şahsi pasaportunuzun resimli ön yüzünün olduğu sayfanın fotokopisi. Pasaportun seyahat sonrası  6 ay daha geçerli olması gerekmelidir.
 • Renkli olmak şartıyla güncel 2 adet vesikalık veya biyometrik fotoğraf
 • Şahsi kullanmış olduğunuz T.C kimlik önlü ve arkalı fotokopisi olması gerekmelidir.
 • Şirketler arası ticari ilişkide bulanacağınız şirket veya kurumun davetiyesi.

Öğrenciler için gerekli evraklar:

 • Şahsi pasaportunuzun ön yüzünde bulunan T.C bilgilerinin olduğu sayfa olmalıdır.
 • Şahsi kullanmış olduğunuz T.C kimlik önlü ve arkalı fotokopisi olması gerekmelidir.
 • Renkli olmak şartıyla güncel 2 adet vesikalık veya biyometrik fotoğraf. Fotoğraflarınız pasaporta uygun beyaz yakalı olmalıdır.
 • Öğrenci kişi 18 yaşından büyük değil ise anne ve babanın imzalı onayı gerekmektedir.
 • İngilizce eğitim düzeyi olduğundan dolayı ingilizce bilgisi olmalıdır.
 • Kişiye ait şahsi kayıtlı telefon faturası

İşveren için gerekli evraklar:

 • Kişi şirket veya kurumdan davetiye aldığı belge.
 • Güncel arka tarafı beyaz şekilde biyometrik fotoğraf. Fotoğraflar 4.3 cm x 5.5 cm olmalıdır.
 • Masraflarınızı karşılayacak sponsor ihtiyacı olmalıdır.
 • Seyahat etme amacından gidiş tarihiniz de geçerli olmak şartıyla şirket yazısı.

Çalışan için gerekli evraklar

 • Kişinin şahsi pasaportu.
 • SGK tarafından alınan işe giriş belgesi.
 • Kişinin çalıştığı iş de yer aldığı pozisyon
 • Sponsor yazısı

Devlet memuru için gerekli evraklar

 • Kişinin çalışma belgesi.
 • Renkli pasaport fotokopisi
 • Sponsor yazısı
 • Görev kimlik kartı

Emekli için gerekli evraklar

 • İkametgah senedi
 • Pasaport fotokopisi
 • Sponsor yazısı
 • Emekli belgesi

Dubai Turistik Vize Ücretleri

Dubai vizesi alacak kişi gerekli bütün evrakları ve kuralları yerine getirdiği takdirde ardından vize ücretlerini ödemesi yapmaktadır.

Vize ücretleri sabittir. Yaşlı, genç, çocuk ve bebekler için vize ücretleri aynıdır. Ama kalacağınız süre ve kaç kişi vize alacağınız hakkında fiyatlarda farklılık bulunmaktadır.

Aynı zamanda vize ücretleri sabit olmakla beraber yaşlı, genç, çocuk ve bebekler için ayrı ayrı ücret ödenmelidir. Dubai’ye vize çeşitleri ve fiyatlarında değişiklik olabilmekle beraber kaç kişilik türün olduğu da önemlidir.

 • 30 günlük tek kişi 87 Dolar, çok girişli 205 dolardır..
 • 90 günlük tek kişi 215 Dolar, çok girişli 580 dolardır..

Dubai Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?

Dubai Turistik vize başvuruları yapacak kişiler gerekli vize evrakları ve vize kriterlerini eksiksiz yerine getirdiklerinde vize başvuru sonuçları 24 ila 36 saat arasında açıklanmaktadır.

Vize başvuruları yaparken hazırlamanız gereken evraklarınızda eksiklikler olduğu zaman başvuru sonuçları uzayabilmektedir.

Başvuru sonucunda vize için gerekli onaylar sonunda olumlu çıkarsa vize pasaportunuza basılmamaktadır. BAE’nin vermiş olduğu barkod numarasıyla Göçmenlik Ofisi tarafından antetli kağıda basılmaktadır.

Dubai Turistik Vize Formu

Dubai turistik vize formunu kişiler kendileri doldurmaktadır. Kişiler bu formu doldururken gerekli bütün bilgilere önceden veya o esna içerisinde hakim olmaları gerekmektedir. Kişiler bu formu doldurmak zorundadır.

Eksik doldurulan bilgiler sonucunda vize başvurunuz onaylanmayabilir. Vize başvuru formunda tüm bilgiler doğru ve eksiksiz tamamlanmalıdır. Aksi takdirde başvurunuz onaylanmaz , vize çıkma süreniz ileri tarihlere uzayabilir. Dubai vize formunu Türkçe, İngilizce ya da Arapça olarak doldurabilirsiniz.

Dubai Turistik Vize Dilekçe Örneği

Dubai turistik vize almak için Dubai turistik vize dilekçe örneğini doldurmalısınız. Aynı zamanda ticari amaçlı iş yapmak adına Dubai ticari vize dilekçe örneğine de ulaşabilmektesiniz.

Dubai Turistik Vize Nedir?

Dubai denildiğinde hepimizin aklına ilk olarak tatil gelir. Dünyanın en lüks otellerine en sahipliği yapan ülkede yaz turizm son derece önemli bir geçim kaynağıdır ve her geçen gün yaz turizmineolan yatırımlar artarak devam eder. Siz de yaz tatilinizi Dubai’de geçirmeyi düşünüyorsanız Dubai turist vizesi almalısınız. Alınacak bu vize ile birlikte Dubai’de dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Dubai’ye gittiğinizde burada yer alan otellerde bir tatil geçirecekseniz, herhangi bir fuara veya konferansa katılacaksanız ya da müşteri ziyaretinde bulunacaksanız Dubai turistik vize almanız gereklidir.

Turistik vize alımları çok zor işlemler değildir ve doğru adımlar atıldığında olumlu sonuçlanma ihtimali oldukça yüksektir.

Dubai Turistik Vize Çeşitleri Nelerdir?

Dubai’ye tatile gitmeyi planlayan kişiler Dubai için vize gerekli mi sorusunun yanıtını öğrendikten hemen sonra vize işlemlerine başlamayı düşünürler. Bu işlemlerde turistik vize alınması gerekli olacaktır.

Turistik vize alınacağı zaman insanların karşısına farklı vize türleri çıkacaktır. Bu vize türleri turistik vize kategorisi içerisinde yer alan farklı vizelerdir.

Turistik vizeler kendi içerisinde kategorilere ayrılmaktadır. Dubai vize işlemleri gerçekleştirilirken bu kategoriler arasından seçimlerin yapılması gerekli olmaktadır. Yapılan seçimlere göre

Dubai’de geçirilecek olan süre ve vize işlemleri için ödenmesi gereken ücretlerde ciddi farklar ortaya çıkar. Turistik vize kendi içerisinde;

 • 30 gün tek girişli vize,
 • 30 gün çok girişli vize,
 • 90 gün tek girişli vize,
 • 90 gün çok girişli vize, olmak üzere 4 farklı kategoriye ayrılmaktadır.

Turistik vizeleri alırken bu kategoriler arasından yapılan seçimler sayesinde Dubai’de geçirilen süre boyunca herhangi bir sorun yaşanmaz. Dubai vize uzatma işlemlerine gerek olmadan

planlanan süre boyunca Dubai içerisinde rahatlıkla zaman geçirilebilir.

30 Gün Tek Girişli Dubai Turistik Vize

Türk vatandaşı Dubai vize işlemlerini gerçekleştirirken en çok bu vize türünü tercih etmektedir. Dubai’ye yapılacak olan ziyaretler için en düşük süreli vize türü olarak gösterilmektedir.

Alınacak olan bu vize ile birlikte ziyaretçiler 30 gün boyunca Dubai’de kalabilir ve özgürce zaman geçirebilirler.

30 günlük tek girişli vize ile birlikte Dubai’den çıkış yapılması durumunda tekrardan Dubai’ye dönüş mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda Dubai’ye gidildiğinde aynı bölgede yer alan diğeremirliklere geçişler söz konusu olmaz. Tek girişli bir vize olduğundan Dubai’ye giriş yapıldıktan sonra 30 güne kadar zaman geçirilebilir. Ancak çıkıldığı anda tüm haklar kaybedilmiş olacaktır.

Türklere Dubai vizesi çıkma ihtimali oldukça yüksektir. Birçok insan bu vizeye başvurusunu yaparak olumlu sonuç alır. Uzatılması mümkün olmayan vize türlerinden bir tanesidir.

Eğer Dubai’de yer alan bir otele, fuara ya da konferansa gidiyorsanız bu vize sizin için çok uygun olacaktır. Seyahatinizin sonunda tekrardan rahatlıkla ülkemize dönüş yapabilirsiniz.

30 Gün Çok Girişli Dubai Turistik Vize

Vizesiz Dubai ziyaretleri yalnızca özel durumlarda geçerli olduğundan normal şartlar altında vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Turistik vizeler içerisinde diğer bir seçenek olarak

30 gün çok girişli vizeler sunulabilir. Bu vize türünde de Dubai’de kalınabilecek olan süre maksimum 30 gündür. Onaylanan vize ile birlikte 30 günden daha fazla Dubai’de kalmak mümkün olmaz.

En ucuz Dubai vizesi tekliflerinden olan bu vize türünde ülkeye giriş sayısında herhangi bir kısıtlama olmaz. Vizenin geçerlilik süresi 58 gündür. 58 gün içerisinde en fazla 30 gün Dubai’de kalınırancak ülkeye rahatlıkla giriş çıkış işlemleri yapılabilecektir. Ülkemizden bu vize alındığında 58 günde tekrar Türkiye’ye dönüp Dubai’ye gidildiğinde vize işlemlerine gerek olmaz.

90 Gün Tek Girişli Dubai Turistik Vize

Dubai 3 aylık vize ücreti çok yüksek seviyelerde olmadığından insanlar 90 günlük vizeleri almayı da tercih edebilirler. Alınacak bu vize ile birlikte Dubai’de kalma süresi 90 gün olmaktadır.

Eğer Dubai’de geçirilecek olan süre 30 günü aşıyorsa ya da birkaç parça halinde 30 günün aşmamasına rağmen toplam sürede 58 gün geçiliyorsa bu vizenin alınması gereklidir.

Dubai online vize işlemleri ile alınabilen bu vizede tek giriş hakkı bulunduğundan dikkatli olunması gereklidir. Eğer Dubai’den çıkış yapılırsa 90 günün yalnızca 10 günü dahi kullanılmış olsa kalan kısmının kullanılmasına izin verilmemektedir.

90 Gün Çok Girişli Dubai Turistik Vize

Dubai online vize başvurusu ile birlikte alınabilecek turistik vizeler arasında en üst seviyedeki vize olarak 90 günlük çok girişli vize gösterilebilir. 90 gün boyunca Dubai’de kalma izni verilenbu vize türünde herhangi bir giriş kısıtlaması bulunmamaktadır. 3 aylık süre içerisinde Dubai’ye giriş çıkış işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilerin bu vizeyi alması gerekir.

En yüksek imkanları sunan vizelerden bir tanesi olduğu için ücret olarak biraz daha yüksektir. Eğer Dubai’ye giriş çıkış yapılmayacaksa ve 30 günden daha fazla kalınmayacaksa bu vizenin tercih edilmesi mantıklı olmaz. Ancak bunun dışında bir durumda büyük bir kolaylık sağlayan vizeler arasında yer almaktadır.

Dubai Turistik Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai vize şartları ülkemiz için çok ağır olmadığından bu vize online olarak alınan bir vize olarak hizmet verir. Alınacak olan bu vize online olarak gerçekleştirilir ve pasaportların üzerine basılmaz.

Bu durum sürecin son derece kolay geçmesini sağlamaktadır. Daha öncesinde farklı ülkeler için alınan vizelere nazaran çok daha kolay bir süreç yaşanır.

Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu yapılan bu başvuruları inceleyecek ve sonrasında kararlarını verecektir. Konsolosluk tarafından bu başvuruların bireysel olarak yapılmasına izin verilmez.

Sürecin en hızlı şekilde ilerleyebilmesi için firmamız gibi acenteler aracılığıyla bu başvuru işlemlerinin gerçekleşmesi gerekli olacaktır.

Dubai vizesi almak için bizlerle iletişime geçtiğiniz anda sürecin nasıl ilerleyeceğine dair ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri alabilirsiniz. Gerekli belgelerden, ödenmesi gereken ücretlere,başvurulardan sonuçlanma süreçlerine kadar gerekli tüm bilgiler firmamız tarafından sizlere verilecektir. Gerekli belgeler hazır hale geldikten sonra firmamız sizin adınıza başvuruları gerçekleştirir. Çok kısa bir süre içerisinde başvurular onaylanabilmektedir.

Dubai Turistik Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai Konsolosluğu vize ücreti konusunda her yıl güncel bilgileri yayınlamaktadır. Bazı durumlarda vize ücretlerinde artışlar meydana gelirken bazı durumlarda

ücretler aynı seviyede kalabilmektedir. Genellikle ücretlerde her yıl çok büyük değişiklikler olmadığından insanlar kaba taslak ne kadar ücret ödemesi gerektiğini bilebilirler.

2020 senesinde Dubai vize ücreti;

 • 30 günlük tek girişli vize için 99 Dolar,
 • 30 günlük çok girişli vize için 225 Dolar,
 • 90 günlük tek girişli vize için 235 Dolar,
 • 90 günlük çok girişli vize için 520 Dolar, olarak belirlenmiştir.

Dubai Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Vize başvuruları online olarak gerçekleşiyor olsa da bazı evrakların başvuru sırasında siteme yüklenmesi gereklidir. Evraksız Dubai vizesi alma imkanı bulunmadığı için başvuruda bulunacak olan kişilerin;

 • Renkli bir şekilde taranmış kimlik kartı fotokopisi,
 • Renkli bir şekilde taranmış pasaport fotokopisi,
 • Vize işlemleri için talep edilen ücretlerin yatırıldığına dair dekont, ile başvuruları yapması gerekmektedir.

Dubai turistik vize dilekçesi oluştururken dikkat edilmesi gereken hususlar:

 • Dubai turist vize talep dilekçesinde seyahat etme amacınızı iletmelisiniz.
 • Seyahat tarihlerinin aralığını net şekilde iletmelisiniz.
 • Ev hanımları veya öğrenciler vize talep dilekçesi almak için sponsorlarını belirtecek dilekçeyi yazmalıdırlar.
 • SGK’lı çalışan kişiler çalıştıkları kurum veya şirket tarafından o tarihler arasında imzalı ve kaşeli izin belgesi almalıdırlar.
Dubai kişiye özel dilekçeler ve güncellenmiş formlar için https://www.eraytur.com/dubai-vize-formu-ve-dilekce/ bağlantısına ziyaret ediniz..

GEREKLİ BELGELER

DUBAİ VİZESİ E-VİZE UYGULAMASI SEBEBİYLE MAİL ORTAMINDA ALINMAKTADIR.

1: Pasaport ( En Az Bir Yıl Süresi Olan ) Taranmış MAİLİ RENKLİ OLARAK

2: Arka Fonu Beyaz Biometrik FOTOĞRAF MAİLİ JPEG Formatında

3: Kimlik Arka Ve Ön Yüz RENKLİ TARANMIŞ MAİLİ

4: Ödeme

5: Dubai İşlem Süresi Minumum 48 Saat Maksimum 15 İş Günüdür.

6: Dubai CUMA günleri Çalışmamaktadır. Cumartesi Pazar Günleri %10 işlem yapılmaktadır.

** NOT : 20 Yaş ve Altı BAYAN yolcuların Dubai gezisi sırasında tek başına seyahat etmeleri durumunda vize işlemi RİSK altına girmektedir.**

TURİSTİK VİZE İŞLEMLERİ

NEDİR?

Dubai turistik vizesi şahıslara turistik gezilerinde verilen bir vize türüdür. eğer Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaport hamili olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları turistik vizesi için başvuru yapmadan da Dubai’ye gidebilirler. Bu şahısların 180 günlük zaman diliminde 90 günlük konaklama süresi hakkı bulunmaktadır. Bu pasaportlara sahip olmayan vatandaşların ise başvurularını e-vize sistemi üzerinden yapmalıdır. Dubai turistik vizesi almak isteyen şahıslar tüm evraklarını renkli tarama yöntemi ile e vize sistemi üzerinden yükleyerek yapabilirler.

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

Dubai turistik vizesi kısa süreli ve uzun süreli olarak verilmektedir. Şahısların Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport ve Diplomatik Pasaportu yok ise bu durumda turistik vizesi için başvuru yapması esastır. Kısa süreli turistik vizesi 30 gün süre ile verilmektedir. Uzun süreli turistik vizesi ise 90 gün süre ile verilmektedir. Bu süreler bitmeden şahısların ülkeden çıkış yapması gerekmektedir.

Dubai Turistik Vizesi başvurusunda bulunan kişiler vizenin onaylandığı tarihten itibaren 58 gün içerisinde ülkeye giriş yapmalıdır.

NEREYE BAŞVURULUR?

Dubai turistik vizesi için şahıslar e- vize sistemi üzerinden başvuru yapabilirler. Başvuru yapılacak merci ise Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) e-vize sistemidir. Bu sistem üzerinden başvurular alınmakta olup değerlendirme Dubai Konsolosluğu tarafından yapılmalıdır.

GEREKLİ EVRAKLAR NELERDİR?

Renkli olarak taranmış nüfus cüzdanı fotokopisi. Her başvuru sahibi nüfus cüzdanlarının fotokopisini evraklar arasına eklemelidir.

Renkli olarak taranmış pasaport fotokopisi. Dubai vizesi başvurusunda kullanılacak olan pasaportun resimli, kimlik bilgilerinin olduğu sayfanın renkli taranmış olması gerekmektedir. 10 yıldan eski ve deforme olmuş pasaportlarla yapılan başvurular, Dubai Konsolosluğu tarafından işleme alınsa dahi, yırtılma eskime ve tahribat görmüş pasaportların sınırdan geri çevrilme riski bulunmaktadır.

Dubai vize işlemleri için ödenen banka dekontu.

Renkli olarak taranmış T.C. oturum belgesi (yabancı pasaport sahipleri için geçerlidir)​

BİOMETRİK VERİ GEREKLİ MİDİR?

Dubai turistik vize işlemlerinde şahsen konsolosluğa gitmek yerine e vize sistemi üzerinden başvuru yapıldığı için şahısların parmak izi ibrazı vermelerine gerek yoktur. Ancak Dubai vizesi elektronik vize (e-vize) olup Dubai’ye giriş yapıldıktan sonra havaalanında göz taraması yapılmaktadır. Dubai turistik vizesi, elektronik olarak (e-vize) başvurusu Dubai yapılmakta olup vizeniz tarafınıza e-mail ortamında iletilmektedir.

NE ZAMAN BAŞVURMAK GEREKMEKTEDİR?

Seyahat edilecek tarihten bir ay önce başvuru yapmak esastır. Olası bir vize reddi durumunda şahısların yeniden başvuru yapmak için zamanları olacaktır.

NE KADAR SÜREDE ÇIKAR?

Dubai turistik vizesi en geç dört gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre şahısların evraklarında yer alan bilgilerin doğruluğuna göre değişebilir. Evraklarda yer alan yalan beyanlar tespit edildiği taktirde şahısların vize başvurusu ret ile sonuçlanacaktır.  Aynı zamanda Cuma ve Cumartesi günleri konsolosluğun resmi tatil günleridir. Bu günler de araya girdiği taktirde iki gün daha bu süre uzayacaktır. Dubai vizeniz, Dubai güvenlik departmanında soruşturmaya alınırsa vizenizin çıkma süresi uzayacaktır.

Dubai vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/dubai-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Dubai Turistik Vize S.S.S.

 

Dubai Turist vizesi nasıl alınır?
Pasaport, e-form, seyahat sağlık sigortası ve kimlik belgelerinin her birini hazırlamanız gerekir. Turist vizesinde belgelerin eksiksiz olarak ibrazı ile ödemeler dikkate alınır.
Dubai Turist vizesi veriyor mu?
Belgelerin eksiksiz ve harç ödemelerinin tam olması üzerinde turist vizesine sahip olabilirsiniz.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×