Dubai Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Dubai Vizesi

Dubai vize istiyor mu? Dubai Türk vatandaşları için vize uygulaması yapan ülkelerden birisidir. Yeşil, gri ve siyah pasaportlular için 180 gün içerisinde 90 gün olmak üzere vize muafiyeti bulunur. Ancak bordo pasaportlu Türk vatandaşlarının Dubai ziyaretleri için vize alması şarttır.

Dubai vizesi online olarak alınan vizelerden bir tanesidir. Konsolosluğa ya da büyükelçiliğe giderek başvuru yapılmasına gerek yoktur. Pasaport üzerine basılan bir vize değildir bu sebeple online olarak alınabilir.

Dubai vize başvurusu, bireysel olarak alınmaz. Sadece Birleşik Arap Emirlikleri tarafından görevlendirilen aracı kurumlar tarafından alınabilir. Vize başvuru işlemleri genellikle 2 ya da 3 gün içerisinde sonuçlandırılır.

Dubai vizesi evrakları, Birleşik Arap Emirlikleri vize evrakları ile aynıdır. Türk vatandaşları pasaportlarının yazılı ikinci sayfasını bilgisayar ortamına taramaları ve ikamet izinlerini de evraklara eklemeleri gerekir.

Dubai vize ücreti, dolar üzerinden ödenebilir ve çok girişli ya da tek girişli olmasına göre vize ücretleri birbirinden farklılık gösterir. Vize başvurusunun hatasız olarak ilerlemesi için Eray Tur’dan destek alınabilir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×