Dubai Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Dubai Vizesi

Dubai Vizesi Başvuru Merkezleri

Dubai vizesi başvuru merkezleri, Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük nüfusa sahip olan Dubai Emirliği’nin online vize başvuru işlemlerinin yapıldığı vize merkezi ofisleridir. Gaziantep, Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük merkezlerde Türkiye’nin her yerinden yapılabilecek vize başvurularını kabul eden vize ofisleri Dubai e-vize prosedürlerinin hatasız gerçekleştirmesini sağlar.

Dubai Vizesi Başvuru Merkezleri

Dubai vizesi başvuru merkezleri Global Visa Services bünyesinde faaliyet gösteren, sektöründe deneyimi ve yüksek vize kabul oranlarıyla öne çıkan vize başvuru ofisleridir. Online vize başvurusu konusunda tereddüt yaşayan, evraklarının taratılması ve sisteme yüklenmesi açısından sıkıntı yaşayan vatandaşlarımız, vize başvuru merkezlerinde çok kısa bir süre içinde Dubai e-vize başvurusunu tamamlayabilirler.

Dubai kısa süreli Turistik ve Ticari seyahatler için verilen vizeler, e-vize uygulamasıyla verilmektedir. Daha az evrakla yapılabilen başvurular 2 gün gibi kısa bir sürede sonuçlanmaktadır. E-vize başvurusunda dikkatli olmak gerekmektedir, yapılacak basit bir hata alınması kolay olan Dubai vizesinin olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Bu nedenle e-vize başvurularının deneyimli uzmanlar eşliğinde tamamlanması daha sağlıklı olacaktır.

Dubai Vizesi Başvuru Merkezleri Üzerinden Dubai E-vize Alımı

Dubai vizesi başvuru merkezleri üzerinden yapılacak e-vize başvuruları İnternet kullanma becerisi olmayan vatandaşların hatasız bir şekilde vize başvurularını tamamlamalarını sağlar. Sisteme yüklenecek belgelerin uygun dosya formatlarında taranması ve uygun dosya boyutlarında hazırlanması son derece önemlidir.

Dubai vizesi başvuru merkezlerinde e-vize için şu işlemler hızlıca yapılmaktadır:

  • Online Dubai vizesi başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması
  • Sisteme yüklenecek kimlik belgesinin uygun dosya formatında taratılması
  • Yüklenecek pasaportun resimli bilgi sayfalarının renkli olarak uygun formatta taratılması
  • Vize ücretinin ödenmesi ve dekontunun taratılarak sisteme yüklenmesi

Dubai vizesi başvuru merkezleri, Global Visa Services organizasyonunun deneyimli uzman danışmanlarının bulunduğu ve Dubai dışında da belli başlı tüm ülkelerin vize başvuru işlemlerinin sağlıklı bir biçimde tamamlandığı vize başvuru ofisleridir.

30 yıla yaklaşan deneyimi ile Global Visa Services özellikle koordinasyon hizmetleri ve uzman danışman desteğinde uzmanlaşmış bir vize başvuru merkezleri ağıdır. Gaziantep, Ankara, İstanbul başta olmak üzere tüm vize başvuru merkezlerinde kaliteli ve süratli bir vize başvuru süreci müşterilerimize sunulmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×