Avusturya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Avusturya Vizesi

Avusturya vize istiyor mu; vize talep eden ülkeler arasında yer almaktadır. Vize alım adımlarında sorun meydana gelmemesi için aracı danışmanlık kurumlarından da yardım alma hakkınız vardır.

Avusturya vizesi alırken uzun süreli kalmak isteyen kişiler direkt olarak D grubu vize talebinde bulunmalı, kısa süreli kalmak isteyen kişiler de C grubu üzerinden başvuru adımını tamamlamalıdır.

Avusturya vize başvurusu yapılırken size bir referans numarası da verilecektir. Bu referans numarası üzerinden başvurunuzun durumunu kontrol etme hakkınız da olacaktır. Başvuru durumunda ret yanıtı alınırsa konsolosluğun belirlemiş olduğu günlerde reddi itiraz başvurusunda bulunma hakkınız da olacaktır.

Avusturya vizesi evrakları arasında başvuru formu da yer almaktadır. Başvuru formunda asla eksik ya da yanlış bilgi bulundurulmamalıdır. Başvuru formunun ıslak imzalı şekilde sunulması da ayrıca önem arz eder.

Avusturya vizesi ücreti ödeme adımının yanı sıra ülkedeki masraflarınızın hangi maddi birikim ile karşılanacağına ilişkin de bilgilendirme istenir. Hesap özeti tam da bu nedenle talep edilmektedir. Eray Tur ile iletişime geçerek, seyahat sürecine dair gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×