Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri

  Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

  Global Visa Services

  Telefon/Faks

  Tel:    +90 (850) 969 83 75

  Faks: +90 (850) 969 46 27

   

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
  Cumartesi: 10.00 – 14.00

   Eposta

  info@eraytur.com

   

   

  Ankara Avusturya Vize Başvuru Merkezi

   

  Avusturya vizesi almak istediğinizde belirli aşamaları geçmeniz ve Avusturya hükümeti tarafından istenilen kriterleri sağlamanız gereklidir. Avusturya vizesi için profesyonel bir danışmanlık firmasından hizmet almadığınızda vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Bu nedenle vize başvurusu yapmadan önce işinin ehli ve tecrübeli bir danışmanlık firması ile iletişime geçmeniz gereklidir. Ankara Avusturya vize başvuru merkezi olarak Avusturya kısa ve uzun dönemli vize almak isteyenlere profesyonel bir şekilde vize danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Vize başvuru süresince sizlere vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetinin yanında ücretsiz vize randevu hizmeti de sunuyoruz. Vize işlemleri konusunda sizlere hizmet veren tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere 7/24 danışmanlık hattımız üzerinden iletişim kurarak vize sürecinizi daha kolay bir hale getirebiliyoruz.

   

  Sizlere sunmuş olduğumuz danışmanlık hattı olan 0 850 969 83 75 numarası üzerinden bizimle iletişime geçtiğinizde istediğiniz sorulara cevap alabiliyorsunuz. Avusturya vize türleri konusunda deneyimli olan personellerimiz ile dilediğiniz saatte iletişime geçebiliyor ve dilediğiniz konularda profesyonel olarak yardın alabiliyorsunuz. Vize işlemlerinde olduğu gibi randevu işlemlerinde de sizlere kolaylık sağlayan Ankara Avusturya vize başvuru merkezi adınıza ücretsiz olarak randevu alarak sizi randevu alma sorunundan da kurtarıyor. Yetkilendirilmiş vize acenteleri ile anlaşmalı olarak çalışan ve sizlere hizmet veren danışmanlık firması randevu@eraytur.com adresi üzerinden randevu için gereken belgeleri iletmeniz durumunda seyahat tarihinize en uygun tarih için randevunuzu alıyoruz.

   

  Ankara Avusturya vize başvuru merkezi olarak, Avusturya vize türleri konusunda sizlere danışmanlık hizmetleri veriyor, adınıza ücretsiz randevu alarak vize sürecinizin daha kolay ve daha kısa süre de tamamlanmasını sağlıyoruz. Eraytur bünyesinde hizmet veren ve Ankara’da bulunan tüm vatandaşlara profesyonel bir şekilde hizmet veren danışmanlık firması sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile sizlere 7/24 hizmet veriyor. Vize almak isteyenler için gidiş nedenlerine göre toplanması gereken evraklar, vizelerin hangi kriterlere göre düzenlenmesi gerektiği gibi önemli noktalar için destek alabileceğiniz vize danışmanlarınız vize işlemlerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Vize işlemlerinizden sonra vize başvurunuzun eksiksiz bir şekilde yapılmasını ve olumlu sonuçlanmasını ağlayan danışmanlarımız sizlere 7/24 hizmet veriyor.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir