Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Avusturya Vizesi

Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri

Avusturya vizesi başvuru merkezleri, Avusturya vize işlemlerinin kolayca gerçekleştirildiği Global Visa Services vize başvuru merkezleridir. Başta Ankara-İstanbul ve Gaziantep olmak üzere yurdun tüm bölgelerindeki illerde ve ilçelerde hizmet veren başvuru merkezlerimiz vize işlemlerinizi kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirir. Avusturya ve diğer belli başlı ülkeler için yapacağınız vize başvurularınızı vize başvuru merkezlerimizde güvenle tamamlarsınız.

Almanya Vizesi Başvuru Merkezleri

Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri

Avusturya vizesi başvuru merkezleri kısa ve uzun süreli Schengen C ve D tipi vizelerin alımında son derece deneyimle uzman vize danışmanları ile hizmet vermektedir.

Avusturya vize başvuruları ne zaman açılacak?

Bu konuda kesin bir açıklama yapılmaması ile birlikte aşılama sayısının artması ve vaka sayısının azalması sebebiyle yakın zamanda vize başvurularının açılacağı tahmin edilmektedir.

Avusturya vize veriyor mu?

Evet, bu ülkeye yapılacak olan ziyaretlerde bordo pasaport sahibi Türk vatandaşların vize alması zorunlu kılınmıştır. Bunun için seyahat öncesinde seyahat türüne uygun vize alınması zorunludur.

Avusturya vize randevusu nasıl alınır?

Avusturya vizesi almak isteyen kişiler ilgili vize evrakları ile birlikte konsolosluklara ya da vize başvuru merkezlerine müracaatta bulunmak zorundadırlar.
Schengen vize prosedürleri özenle tamamlanır ve vize başvuru dosyaları Avustralya dış temsilciliklerine ulaştırılır. Gerekli vize randevuları alınır ve vize başvuru sürecinin tüm adımlarında uzmanlarımız yardımda bulunur. Global Visa Services vize kabul oranlarında yüksek kabul oranı ile vize başvuru sektöründe öncü bir rol oynamaktadır.

Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Avusturya Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Avusturya vizesi başvuru merkezleri ile kolayca iletişime geçebilir, kısa süreli Schengen vize alımı hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Uzun süreli Schengen vize başvuruları hakkında tüm detayları öğrenebilir, eksiksiz bir başvuru yaparak talep ettiğiniz vize türüne sahip olabilirsiniz.

Avusturya vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçmek için şu yolları takip edebilirsiniz:

  • İnternet sitesi üzerinden online randevu alarak vize başvuru merkezimizin uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz, canlı sohbet hattımızda müşteri temsilcilerinden vize alımı hakkında tüm konuları konuşabilirsiniz
  • Dilerseniz vize başvuru merkezlerimize gelerek uzman danışmanlarımızla yüz yüze görüşebilir, Avusturya vizelerinin tüm ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.
  • Telefon-faks gibi araçlarla ücretsiz danışma hattımızdan vize alımı hakkında sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz.
  • E-posta adresimize bir posta göndererek, vize türüne göre gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Avusturya Vize Başvurusunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Avusturya Vize Başvurusunu Nasıl Yapabilirsiniz?

Avusturya vizesi başvuru merkezlerimizle iletişime geçtiğinizde size Avusturya vizesi alımı konusunda tüm detaylı bilgiler iletilecektir. Bunun için yapmanız gerekenler son derece basittir. Birkaç adımda vize işlemlerinizi başlatabilir, sağlıklı bir vize yapmak için uzman danışmanlarımızın bilgisinden yararlanabilirsiniz.

  • İletişim noktalarından Avusturya vizesi başvuru merkezlerine ulaşınız.
  • Arzu ettiğiniz vize türünde gerekli evrak listesini e-posta adresinize yollayalım.
  • Avusturya vizesi için gerekli evraklarınızı tamamlayınız ve kargo-kurye aracılığı ile vize merkezlerimize iletiniz.
  • Adınıza alınan vize randevularına katılın, bu esnada uzman danışmanlarımız yardımcı olacaktır.
  • Tüm vize süreci hakkında iletişim noktalarımızdan bilgi alabilirsiniz, vizeli pasaportlar olumlu başvuruların sonunda adresinize iletilecektir.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

info@eraytur.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×