Afganistan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Afganistan Vizesi

Afganistan vize istiyor mu; Afganistan’da uzun süre kalmak isteyen kişilerin vize talep etmesi gerekir. Bu aşamada vize taleplerini iletirken kullandığınız pasaportun güncel olmasına dikkat etmelisiniz.

Afganistan vizesi talep aşamasının sonrasında gerekli olan ücret ödeme adımının tamamlanmasının hemen sonrasında başvuru dikkate alınacak ve sisteme düşecektir.

Afganistan vize başvurusu ret yanıtı alırsa konsolosluğun belirtmiş olduğu belirli günlerde, reddi itiraz başvurusunda bulunma fırsatını yakalayabilirsiniz. Reddi itiraz başvurusunda bulunurken hazırlanacak olan dilekçede ret yanıtının nedeni hakkında açıklama talep etme hakkınız da vardır. Bu şekilde aynı sorunun bir sonraki başvuruda yaşanmaması için fırsat elde edebilirsiniz.

Afganistan vizesi evrakları arasında maddi duruma ilişkin de bir belge talep edilmektedir. Vize evrakları güncel değilse ya da eksikse, vize başvurunuzun ret yanıtı alacağının da ayrıca belirtilmesi gerekir.

Afganistan vizesi ücreti ret yanıtı alınması durumunda tarafınıza iade edilmez. Eray Tur ile iletişim kurarak vize ve seyahat detaylarına dair gerekli olan tüm bilgilere hakim olabilirsiniz. Alanında uzman olan yetkililer size tüm ek bilgileri sunacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×